Otomotiv Çevirisi Hizmeti

Dünya çapında otomotiv firmaları için Türkiye’de en güvenilir tercüme çözüm ortağı LingoTurk.

LingoTurk otomotiv sektörü için öncü bir tercüme sağlayıcısı olup, özgün yapımlı donatım üreticilerine, sağlayıcılara ve satıcılara tercümeyi rekabetçi bir avantaja çeviren çözümler sunar.

Mühendisler, teknikerler, satıcılar, sağlayıcılar ve müşteriler tarafından kullanılan ve otomotiv endüstrisindeki mekanik ve elektronik sistemleri, metot ve prosesleri açıklayan teknik dokümanlar tüm ticari dillere tercüme edilebilir. LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak, projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

  • Kataloglar
  • Eğitim kitapçıkları
  • Bakım kitapçıkları
  • Diyagnostik kitapçıklar
  • Kullanım kılavuzları
  • Teknik bültenler
  • Garanti belgeleri
  • Elektronik veritabanı dosyaları
  • Pazarlama broşürleri
  • Kurumsal web siteleri

Uzman Otomotiv Tercümanları ve Terminolojileri

Projeler için yeterince kalifiye çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak için çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman çevirmenler makine mühendisliği, havacılık, uzay, yanmalı motor, otomotiv ve endüstriyel donatım dallarında mühendislik eğitimine sahiptir.

Tüm çevirmenler çeviri belleklerine, sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz.

Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Kalite Prosedürleri

Deneyime dayalı belgelenmiş bir kalite prosedürü içinde çalışmaktayız. Gerekli olduğunda, müşterinin iş akış sürecine uyum sağlamak için ek kalite kontrol süreçlerine adapte olabiliriz.

Yayınlama

LingoTurk bütün dosya türlerini kabul edebilir ve gerektiğinde tercümeyi yayınlanmaya hazır biçimde teslim edebilir. Çevrilen veri hem çevrimiçi hem de çevrimdışı yayınlama için SGML, XML ve PDF biçimlerinde tasarlanabilir.

Ayrıca, hem PC hem de Macintosh platformlarında ticari yazım ve tasarım uygulamalarını destekleriz. Microsoft Word, FrameMaker, PageMaker, QuarkXpress, Corel Ventura, Illustrator, Freehand, PhotoShop v.s…

Gizlilik

Tüm LingoTurk çevirmenleri gizlilik anlaşmasına tabidir. LingoTurk gizlilik ve güvenlik konularına çok önem vermektedir. Tüm tercümeler gizli kalır.

Bize Başvurun

Bir LingoTurk uzman otomotiv çevirmeni ile iletişime geçmek için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak, anlık tercüme ücreti teklifi akmak için bir belgeyi gönderebilir veya LingoTurk’ü arayarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.