Acil çeviri hizmeti mi almak istiyorsunuz? Acil olarak tercümesini yaptırmak istediğiniz metinler mi var? Şirketinizin faaliyetlerini aksatmadan çalışmalarınızı gerçekleştirmenizi sağlayacak mükemmel ve hızlı bir çeviri hizmeti sağlayabilecek olan çok sayıda hızlı ve uzman çevirmene sahibiz. Acil çevirileriniz sertifikalı, deneyimli ve hızlı tercümanlarımız tarafından istediğiniz dil veya dillere tercüme edilir.

  • Acil çeviri konusunda uzman bir ekip
  • Kalite standartlarına uygun çeviri hizmeti
  • Genel ve uzmanlık gerektiren konularda yaygın çeviri hizmeti
  • Gerektiğinde, hızlı kurye ile adresinize teslimat
  • Premium kalite seçeneği
  • Gizlilik prensiplerine uygunluk
  • Acil terminolojik denetim seçeneği
  • Dünyanın her noktasına acil çeviri hizmeti

ACİL ÇEVİRİ HİZMETİ ALMAK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN NOTLAR

Acil çeviri hizmeti almak istediğinizi müşterimize talebinizi iletirken belirtiniz. Bu hizmet ayrı bir iş akışı içinde değerlendirilecektir.
Acil tercüme edilecek metni mümkün olan en hızlı şekilde LingoTurk Tercüme’ye iletmeniz gerekmektedir.

ACİL ÇEVİRİ SAĞLAYAN TERCÜMANLARIMIZ

Yüksek deneyime sahip profesyonel tercümanlarımız diplomalı iki dil konuşabilen anadil tercümanlarıdır. Uzmanlık alanları ve tecrübeleri baz alınılarak seçilmişlerdir. Mükemmel seçim yöntemimiz isteklerinizi tatmin eden bir hizmet sunacağımızı garanti eder. Bu size günlük kültürel bağlamda mümkün olan en yüksek dilbilimsel kaliteyi sunmamızı sağlar. Bütün tamamlanmış LingoTurk tercümeleri size tamamlanmış haliyle teslim edilmeden önce kaliteli olması için düzeltmen ve düzenleyici tarafından iki defa kontrol edilir.

ACİL ÇEVİRİ: GİZLİLİK VE GÜVEN
Bütün LingoTurk tercümanları ticari bir gizlilik anlaşmasına bağlıdırlar. LingoTurk Tercümeleri gizlilik ve güvenlik konularını çok ciddiye alır. Bütün tercümeler gizli kalır.

ACİL ÇEVİRİ FİYATLARI
Express çevirilerde fiyatlandırma tercüme fiyatlarının %50 üzeri olarak hesaplanır.

Tercüme fiyatlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.