Microsoft Visio Çeviri Hizmetleri
LingoTurk’ün uzman ekibi, tüm Microsoft Visio çeviri ihtiyaçlarınızın sektördeki en yüksek kalite ve profesyonellikle karşılanmasını sağlar. İster akış çizelgelerini, zaman çizelgelerini, kat planlarını, 3D harita diyagramlarını, ağ diyagramlarını ve daha fazlasını çevirmek istiyor olun, LingoTurk ustaca tercüme edilmiş ve tamamen biçimlendirilmiş bir nihai ürün için tek elden çözüm sunar. MS Visio çeviri projenizin her yönüyle ilgileniriz, böylece şirketinizin temel yetkinliklerine odaklanabilirsiniz ve anında kullanıma hazır çevrilmiş bir belge sunmayı taahhüt ediyoruz.

Visio Dosyaları için Çeviri Hizmetleri
LingoTurk olarak, bir Microsoft Visio belgesinin çeviri sürecinde dikkate alınması gereken birçok dinamik unsuru kapsadığını biliyoruz. İster basit bir akış şemasını, ister anlık bilgileri harici bir kaynaktan bağlayan dinamik bir ağ diyagramını çevirmek isteyin, uzman ekibimiz hiçbir detayın gözden kaçmamasını sağlar. Sektöre özgü çevirmenlerimiz, Microsoft Visio projelerinizin en doğru şekilde çevrilmesini ve yerelleştirilmesini sağlar, böylece fikirlerinizi dünya çapındaki bir izleyiciye mümkün olduğunca açık ve kesin bir şekilde iletebilirsiniz. Bu arada, masaüstü yayıncılarımız en yüksek kalitede nihai ürünü sağlamak için biçimlendirmeyi ve düzeni buna göre ayarlarlar ve hemen kullanıma hazır olur.

Microsoft Visio Çevirileri için Masaüstü Yayıncılık (DTP)
Büyük ölçüde görsel bileşenlere dayanan Visio gibi bir formatta, masaüstü yayıncılık, tasarımında kusursuz ve kesin olan, profesyonelce çevrilmiş bir belge oluşturmada önemli bir adımdır. Uzman masaüstü yayıncılarımız, tüm kaynak dil metninin belgenin düzenine kusursuz bir şekilde uymasını sağlar ve metnin orijinaline mümkün olduğunca yakın görünmesini sağlar. Ekibimiz, ister bir kat planı, ister 3B harita, akış şeması veya Excel sayfası veya Access Veritabanı gibi bir kaynaktan canlı bilgi içeren dinamik bir diyagram olsun, en üst düzeyde uzmanlıkla her projeyi tamamlayacaktır. Ayrıca, talebiniz üzerine şirketinizin tasarım ekibiyle birlikte çalışabiliriz. LingoTurk, tüm Microsoft Visio çeviri ihtiyaçlarınız için tek noktadan çözümünüzdür ve hemen kullanıma hazır birinci sınıf bir son ürün sunacağımıza güvenebilirsiniz.