Microsoft Publisher Çeviri Hizmetleri
MS Publisher, basit grafikler, broşürler, posterler, bültenler ve daha fazlası oluşturmak isteyenler için çok kullanışlı ve kullanımı kolay bir araçtır. LingoTurk’te amacımız, Microsoft Publisher kreasyonlarınızın çeviri yoluyla daha geniş bir küresel kitleye ulaşmanıza yardımcı olmaktır. İster yerelleştirmeyi ister küreselleşmeyi hedefliyor olun, sektöre özgü çevirmenlerden ve masaüstü yayıncılardan oluşan uzman ekibimiz, tercümesinde hassas ve tasarımında kusursuz bir son ürün sağlayacaktır.

Microsoft Publisher Çeviri Çözümleri
LingoTurk ile bir Microsoft Publisher çeviri projesinde çalışırken, fazladan çeviri öncesi veya sonrası adımlardan geçmeniz gerekmez. Biz sizin tek çözümünüzüz; Broşürleri, posterleri, haber bültenlerini çevirmek isteyip istemediğinize bakılmaksızın, hem profesyonelce tercüme edilmiş hem de ustalıkla tasarlanmış, hemen kullanıma hazır nihai bir ürün alacağınız garanti edilir. Sektöre özel çevirmenlerimiz sadece sektördeki en kaliteli tercümeyi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda hedef kitlenize ulaşmak için kreasyonlarınızı yerelleştirir. Masaüstü yayıncılık ekibimiz, hedef dil metnini orijinal formata ustaca yeniden ekleyerek orijinale mümkün olduğunca yakın görünmesini sağlayacaktır. Aldığınız şey, tamamen çevrilmiş ve tasarlanmış, baskıya hazır ve hemen kullanıma uygun bir nihai üründür.

Masaüstü Yayıncılık ve Baskıya Hazır Hizmet
LingoTurk size sektördeki en iyi Microsoft Publisher çevirisini sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda çevrilmiş MS Publisher belgenizi teslim ettiğimizde, şirket içi masaüstü yayıncılık ekibimiz sayesinde herhangi bir ek adım uygulamanız gerekmeyecek. Bir MS Publisher belgesinde gömülü resimler ve belirli metin kutusu boyutları vardır ve yeni çevrilen metin, özgün belgeyle aynı şekilde yerleştirilemeyebilir. DTP ekibimiz, yeni çevrilen belgenizin profesyonel görünmesini ve orijinal düzen ve tasarıma uygun olmasını sağlayacaktır. Ayrıca, baskıya hazır bir çevrilmiş ve tasarlanmış nihai ürün alacaksınız. İstek üzerine, tasarım ekibiniz ile de çalışabiliriz.