Microsoft Project Çeviri Hizmetleri
LingoTurk’te planlar geliştirmek, bütçeleri yönetmek, görevlere kaynak atamak, programlar oluşturmak, ilerlemeyi izlemek ve daha fazlası için Microsoft Project gibi işbirliğine dayalı bir platform kullanmanın önemini anlıyoruz. Alanınızda profesyonel bir proje yöneticisisiniz ve projenizin her yönü kontrolünüz altında;
ancak bu bilgiyi bir ekip arkadaşı veya paydaş gibi aynı dili konuşmayan biriyle paylaşmak zorunda kalırsanız ne olur? LingoTurk’ün uzman ekibi burada devreye girer.

Microsoft Project Tek Noktadan Çözüm
LingoTurk’te, tüm MS Project çeviri ihtiyaçlarınız için size tek elden bir çözüm sunuyoruz, böylece ilgili herkes tüm projelerinizi başarıya ulaştırmak için doğru bilgilerle birlikte çalışabilir ve bunları küresel bir düzeye çıkarabilir. Sektöre özel çevirmenlerimiz kendi alanlarında uzmandır ve yalnızca sektördeki en doğru çevirileri sunmakla kalmaz, aynı zamanda çeviriyi yerelleştirirler; böylelikle alıcı tarafta hiçbir ayrıntı yanlış anlaşılmaz. Tüm bilgileriniz etkili bir şekilde iletilecektir; görev planlama sunularından kaynak ayırma çizelgelerine, finanslara ve bunların karşılık gelen para birimi dönüşümlerine, zamanlamalarına ve daha fazlasına kadar, her öğenin dikkate alınmasını ve sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlarız. MS Project çevirileriniz için LingoTurk’ü seçtiğinizde, görevler ve kaynaklar atayabilir ve nihai sonuçları dünyadaki herhangi birine raporlayabilirsiniz. Aynı şekilde, masaüstü yayıncılık ekibimiz hiçbir detayın gözden kaçmamasını sağlayacak ve hedef dil metninin eklenmesiyle orijinal formatın korunmasını sağlayacaktır. Çalışma öğelerine eklenen ekler, Word belgesi, Excel elektronik tablosu, PDF dosyaları, ses, video, animasyon lar ve daha fazlası gibi gömülü dosyalar masaüstü yayıncılarımız tarafından ayıklanır, ayrı ayrı yönetilir ve her birine karşılık gelen çeviri işleminden geçer. Son olarak, masaüstü yayıncılık süreci, her öğenin MS Project dosyanıza yeniden entegre edilmesini ve hemen kullanıma hazır olarak size geri dönmesini sağlar.

Microsoft Project “Desteklenmeyen” Dil Çevirileri
Microsoft Project’in en son sürümünde İngilizce dahil olmak üzere 27 dili “desteklenebiliyor”. LingoTurk’ün 100’den fazla dilde çalışabildiği düşünüldüğünde çok da önemli bir sayı değil. Peki, Swahili, Özbekçe veya Amharca gibi Microsoft Project tarafından desteklenmeyen bir dile çevrilmesi gereken bir proje aldığımızda ne olur? Uzman ekibimiz işte burada devreye girer. Çok çeşitli dillerde uzman olan son derece deneyimli profesyonel çevirmenlerle çalışıyoruz, böylece tüm ekip arkadaşlarınız ve paydaşlarınızla dil engellerini kusursuz bir şekilde aşabilirsiniz. Ayrıca, çevirmenlerimiz finans, devlet, sağlık hizmetleri, inşaat ve eczacılık gibi çeşitli sektörlerde uzmandır; böylece mümkün olan en doğru çeviriyi alacağınız garanti edilir. Ek olarak, masaüstü yayıncılarımızın uzmanlığıyla, orijinaline olabildiğince yakın görünen bir çeviri teslim alacaksınız. DTP ekibimiz, çevrilen metnin tümünün projenin orijinal biçimine ve düzenine sorunsuz bir şekilde uymasını sağlayacak, böylece önemli ayrıntılarını ve özgün özelliklerini kaybetmez.