Archives

Teknoloji ve Yenilik Yönetimi Tercümesi

Teknoloji ve Yenilik Yönetimi Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve teknoloji ve yenilik yönetimi alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut teknoloji ve yenilik yönetimi tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Teknoloji ve Yenilik Yönetimi Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman teknoloji ve yenilik yönetimi çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm teknoloji ve yenilik yönetimi çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Teknoloji ve Yenilik Yönetimi çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm teknoloji ve yenilik yönetimi tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Teknoloji ve Yenilik Yönetimi Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel teknoloji ve yenilik yönetimi tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Teknoloji ve Yenilik Yönetimi Tercüme Ücretleri

Teknoloji ve Yenilik Yönetimi tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Teknoloji ve Yenilik Yönetimi Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Teknoloji ve Yenilik Yönetimi Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Teknoloji ve Yenilik Yönetimi Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Teknoloji ve Yenilik Yönetimi Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Teknoloji ve Yenilik Yönetimi Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Teknoloji ve Yenilik Yönetimi Tercümesi Kalitesi

Teknoloji ve Yenilik Yönetimi belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman teknoloji ve yenilik yönetimi tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Teknoloji ve Yenilik Yönetimi Çeviri Hızı

Teknoloji ve Yenilik Yönetimi tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Teknoloji ve Yenilik Yönetimi Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Teknoloji ve Yenilik Yönetimi Doktora Tezi Tercüme
 • Teknoloji ve Yenilik Yönetimi Profesörlük Tezi Tercüme
 • Teknoloji ve Yenilik Yönetimi Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Teknoloji ve Yenilik Yönetimi çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak teknoloji ve yenilik yönetimi çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Teknoloji ve Yenilik Yönetimi tercümesi
 • Arapça Teknoloji ve Yenilik Yönetimi tercümesi
 • Almanca Teknoloji ve Yenilik Yönetimi tercümesi
 • Fransızca Teknoloji ve Yenilik Yönetimi tercümesi
 • Çince Teknoloji ve Yenilik Yönetimi tercümesi
 • Rusça Teknoloji ve Yenilik Yönetimi tercümesi
 • İtalyanca Teknoloji ve Yenilik Yönetimi tercümesi
 • İspanyolca Teknoloji ve Yenilik Yönetimi tercümesi
 • Japonca Teknoloji ve Yenilik Yönetimi tercümesi

Teknoloji ve Yenilik Yönetimi Çevirisi ve Gizlilik

Teknoloji ve Yenilik Yönetimi çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.