QuarkXPress Çeviri Hizmetleri
LingoTurk, tüm QuarkXPress çeviri ihtiyaçlarınız için tek noktadan çözümünüzdür. İster tek sayfalık broşürleri, ister gazete, dergi ve katalogları çevirmek isteyin, LingoTurk’ün uzman ekibi size en doğru şekilde çevrilmiş ve ustaca tasarlanmış QuarkXPress çevirilerini sağlayacaktır.

LingoTurk olarak sadece sektördeki en profesyonel ve doğru çevirileri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda nihai çeviriyi orijinal belge ile aynı formatta teslim ediyoruz. Bu, imajlarınızı yeniden biçimlendirmek için ayrı bir tasarım şirketi ile çalışma mecburiyetini ortadan kaldırır ve çevrilmiş belgeyi hemen kullanmanıza olanak tanır.

QuarkXPress Çeviri Süreci
Bir QuarkXPress belgesini çevirirken sonucun en yüksek kalitede olmasını sağlamak için birkaç adım izliyoruz. Belgenin alınmasından sonra, uzman masaüstü yayıncılık ekibimiz tüm çevrilebilir metni ayıklar. Bu, tercümanlarımızın bilgisayar destekli çeviri araçlarımızla (CAT Araçları) çalışmasına olanak tanır ve bu da daha doğru bir çeviri sağlar. Sektöre özel çevirmenlerimiz, hedef kitlenize ulaşabilmeniz için tüm QuarkXPress kreasyonlarınız için özel bir çeviri almanızı sağlayacaktır. Daha sonra, belge, yeni çevrilen metinle biçimlendirmeyi ve düzeni yeniden düzenlemek için son bir masaüstü yayımlama adımından geçer. Uzman ekibimiz el ilanları, gazeteler, dergiler, kataloglar gibi her şeyi tercüme ederek daha geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlar. Ağır grafiklere ve karmaşık bir tasarım düzenine sahip belgeler bile size anında kullanımınız için tasarlanmış ve hazır olarak teslim edilecektir.

QuarkXpress’in farklı sürümleriyle çalışmak
QuarkXPress’in sürüm geçmişi, diğer yerleşik yazılım programları kadar uzundur; bu, müşterilerimizin çeviri ihtiyaçları için karşılaşabileceğimiz epeyce sürüm olduğu anlamına gelir. Birçok eski sürüm Bilgisayar Destekli Çeviri Araçları (CAT Araçları) ile uyumlu değildir ve bazı ekstra çeviri öncesi adımlar gerektirirken, daha modern sürümler CAT Araçlarımızla uyumludur ve hemen çeviriye hazırdır. LingoTurk’te, müşterilerimizin bize sağladığı herhangi bir QuarkXPress sürümüyle çalışmak için gerekli araçlara ve uzmanlığa sahibiz. Masaüstü yayıncılık ekibimiz, QuarkXPress kreasyonlarınızın zorluklarını üstlenecek ve kaynak belge ile aynı QuarkXPress sürümünü sunarken, mümkün olduğunca orijinaline yakın görünmelerini sağlayacaktır.

QuarkXpress’i Desteklenmeyen Diller için InDesign’a Dönüştürme
QuarkXPress, en son sürümünde İngilizce hariç 36 dili destekleyebilmektedir. 36 önemli bir sayı gibi görünse de LingoTurk 100’den fazla dilde çalışabilmektedir. Peki Swahili, Özbekçe veya Amharca gibi QuarkXPress tarafından desteklenmeyen bir dile çevrilmesi gereken bir belge aldığımızda ne olur? İşte burada uzman masaüstü yayıncılık ekibimiz devreye giriyor. DTP ekibimiz, QuarkXPress belgenizi InDesign formatında yeniden oluşturarak, daha geniş bir dil seçeneği yelpazesiyle çalışmamıza ve böylece hedef kitlenize ulaşmanıza yardımcı olacak. Çevirmek istediğiniz dilin QuarkXPress tarafından desteklenmemesi ve InDesign’a dönüştürülmesi gerekiyorsa, orijinaline mümkün olduğunca benzeyen bir InDesign belgesi alacaksınız. Uzman DTP ekibimiz belgeyi orijinal özelliklerinden hiçbirini kaybetmeyecek şekilde biçimlendirecektir.