Microsoft PowerPoint Çeviri Hizmetleri

PowerPoint belgesini çevirmek oldukça basit görünebilir, ancak ilk bakışta net olmayan birçok ayrıntı vardır. LingoTurk, tüm bu ayrıntıları dikkate alır ve size orijinal belgenin düzeniyle tutarlı ve hiç çevrilmemiş gibi görünen bir PowerPoint belgesi sunar.

PowerPoint Çevirilerinin Ardındaki Ayrıntılar
Her PowerPoint slaytında genellikle çok az metin olduğu göz önüne alındığında, bir PowerPoint belgesinin çevrilmesi kolay gibi görünebilir. Ancak, belgenin metninden daha önemli birçok faktör vardır: katıştırılmış görüntüler, belirli boyutlara sahip metin kutuları, Excel tabloları ve son sunuda görünmeyen her slaytın alt ucundaki kişisel notlar. LingoTurk, bir PowerPoint belgesini çevirirken tüm bu ayrıntıları dikkate alır ve aldığınız son ürünün düzgün, eksiksiz ve kaynak belgenin düzeniyle tutarlı olmasını sağlar.

PowerPoint Sunumları için Masaüstü Yayıncılık (DTP)
Bir PowerPoint sunum çevirisi neredeyse her zaman masaüstü yayıncılık süreçlerini gerektirir. Örneğin, Türkçe’den İspanyolca’ya çevrilmiş bir metin ortalama %20 oranında genişler ve hedef dil metni metin kutusuna orijinal metin kadar düzgün bir şekilde sığmayabilir. LingoTurk’ün uzman kurum içi masaüstü yayıncılık ekibi, hedef metnin metin kutusuna doğal ve düzenli bir şekilde sığmasını sağlayacaktır. Masaüstü yayıncılık ekibimiz ayrıca tüm katıştırılmış resimlerinizin tam kalmasını ve diğer içerikle birlikte PowerPoint slaytlarının çerçevesine sığmasını da sağlayacaktır. LingoTurk’ün masaüstü yayıncılık ekibi, gömülü resimlerdeki herhangi bir metni çevirmek ve onları orijinal resimlermiş gibi görünecek şekilde tasarlamak için fazladan bir adım uygular.

Powerpoint’i Belirli Bir Kitle İçin Çevirme
LingoTurk’te hedef kitlenizi tanımanın ve hizmetlerinizi belirli pazarlardaki farklılıkları hesaba katacak şekilde uyarlamanın önemini anlıyoruz. Bu nedenle, belirli kitlelere uyarlanabilen en doğru şekilde çevrilmiş PowerPoint sunularını sunuyoruz. Sadece belirli sektörlerde uzman olan değil, aynı zamanda yerelleştirilmiş çeviriler konusunda uzman çevirmenlerle de çalışıyoruz. Hedef kitleye özel bir çeviri talep ettiğinizde, LingoTurk size sektördeki en kaliteli PowerPoint sunum çevirisini sağlayacaktır.

LingoTurk’ü PowerPoint sunumunuzu tercüme etmesi için seçtiğinizde, yalnızca en yüksek kalitede profesyonel çeviriyi değil, aynı zamanda orijinal düzen ile tutarlı ve hemen kullanıma hazır bir son belgeyi teslim alacaksınız.