Microsoft Excel Çeviri Hizmetleri
LingoTurk’te Microsoft Excel belgeleriniz için mevcut en doğru ve profesyonel çeviri hizmetlerini sunuyoruz. Bir Excel belgesi aldığımızda, nihai belgenin sektördeki en yüksek kalitede olmasını sağlarız. Sadece yüksek nitelikli, sektöre özgü çevirmenlerle çalışmakla kalmıyoruz, aynı zamanda uzman şirket içi BT ekibimiz, işlem sırasında formüller, açılır sekmeler ve daha fazlası gibi Excel belgelerinizdeki tüm gömülü öğelerin dikkate alınmasını sağlayacaktır. , bu nedenle hiçbir ayrıntı kaybolmaz.

Excel Belge Çevirileri
Excel belge çevirileri grafiklerden, sayılardan formüllere ve birden çok dile çevrilmesi gereken metinlere kadar her şeyi içerebilir. Elektronik tablolar genellikle çeviri projelerinde kullanılır ve bir uzman ekibinin belgenin ince teknik özelliklerini doğru bir şekilde tercüme etmesi çok önemlidir. LingoTurk’ün uzman çevirmenler, proje yöneticileri ve BT personelinden oluşan ekibi, elimize gelen her Excel çevirisinin doğru ve profesyonelce çevrilmesini ve her bir müşterinin ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayacaktır.

Bir Excel Belgesindeki Formüller ve Diğer Gizli Bilgiler
LingoTurk bir Excel belgesi aldığında, Proje Yöneticisi belgenin içinde herhangi bir özel formül veya açılır sekme olması durumunda kurum içi BT ekibimize gönderilmesi gerekip gerekmediğini değerlendirir, böylece çeviri sürecinde ayrıntılar kaybolmaz. BT ekibimiz, müşteri tarafından talep edilmesi üzerine numaraları ve formülleri metrik ve İngiliz ölçü sistemine dönüştürebilir. Bu adım, aldığınız son belgenin çeviri sürecinde herhangi bir bilgi kaybetmemesini ve formüllerin bozulmadan kalmasını ve doğru sonuçlar üretmesini sağlayacaktır. Profesyonel çevirmenlerimiz daha sonra belgenin içeriğindeki metnin çevirisine devam edebilecektir.

Çok Dilli Excel Dosyaları
LingoTurk olarak, hedef kitlenize ulaşmanın önemini anlıyoruz, aynı zamanda daha geniş bir kitleye ulaşmak için bir temel sağlıyoruz. Bu nedenle, şirketinizin temel yetkinliklerine odaklanabilmeniz, için tüm sistem çeviri projelerini verimli ve sorunsuz hale getirmek için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz. LingoTurk çeviri projeleri üzerinde çalışırken, ister bir yazılım ister yeni bir telefon uygulaması olsun, bilgileri çevirmek ve paylaşmak için bir Excel belgesinin rahatlığını kullanırız. This allows for easy import and export of the system’s information as well as the convenience of having multiple languages in the same document, translated side by side, one phrase at a time. LingoTurk ile çalışırken, sadece çeviri deneyiminizin etkili ve karmaşık olmamasını sağlamakla kalmıyoruz, aynı zamanda uzman profesyonel ekibimiz, projelerinizi her zaman hızlı bir geri dönüş garantisi ile doğru bir şekilde çevirerek ve yerelleştirerek daha geniş bir kitleye ulaşmanıza yardımcı olacaktır. .

LingoTurk, bir Excel belgesini çevirirken – çizelgelerden, grafiklerden, köprülerden ve büyük metinlerden formüllere ve açılır sekmelere kadar hiçbir ayrıntıyı atlamaz; son belgeniz çeviri sürecinde orijinal içeriğinden hiçbirini kaybetmez.