Lectora Çeviri Hizmetleri
Çevrimiçi eğitimin yadsınamaz önemi, Lectora gibi yeni e-öğrenme platformlarının ortaya çıkmasıyla daha da belirgin hale geldi. LingoTurk olarak bu platformların önemini anlıyoruz ve amacımız e-öğrenmeyi kolaylaştırmak ve çeviri yoluyla daha geniş bir kitleye ulaşmaktır. Uzman çevirmen, editör ve masaüstü yayıncılarından oluşan ekibimiz, medyanızın doğru ve uygun bir şekilde çevrilmesini ve hedef kitlenize ulaşmak için sorunsuz bir şekilde tasarlanmasını sağlayacaktır. İster bir web seminerini, ister bir nasıl yapılır kursunu veya bir blog öğreticisini çevirmek istiyor olun, LingoTurk hızlı ve doğru çeviriler için en iyi seçimdir.

Lectora Çeviri Süreci
LingoTurk’te eğitimin dinamik ve interaktif bir deneyim olduğunu ve çeviri sürecinde akılda tutulması gereken birçok unsur olduğunu biliyoruz. Lectora gibi bir dosya biçimini çevirmek, çoğu zaman birçok gömülü öğe içermesi nedeniyle oldukça karmaşık olabilir. Bir Lectora çeviri projesi alındıktan sonra, önce gömülü öğeleri ve metinlerini, Bilgisayar Destekli Çeviri Araçlarımızla (CAT Araçları) uyumlu olmaları için ayıklıyoruz. Bu, çevirmenlerimizin hızlı ve doğru bir çeviri sunmasını sağlar. Metin çevrildikten sonra, uzman DTP ekibimizin çevrilen metni orijinal formata yeniden dahil ettiği ve mizanpajı ve tasarımı buna göre ayarladığı bir çeviri sonrası masaüstü yayıncılık adımından geçer. Sektöre özel çevirmenlerden oluşan profesyonel ekibimiz orijinal içeriğin ve bilgilerin bozulmadığından emin olurken, özel şirket içi masaüstü yayıncılık ekibimiz de düzen ve tasarımın tüm öğelerinin korunmasını sağlayacaktır.

PowerPoint Lectora Dönüşümleri
Lectora, PowerPoint sunumlarını bir e-öğrenme kursuna dönüştürmek için en uygun araçtır. LingoTurk ile çalışmanın avantajları arasında profesyonel ekibimizin PowerPoint sunumlarınızı Lectora’ya dahil edecek uzmanlığa ve kaynaklara sahip olması gerçeğidir. PowerPoint slaytlarını Lectora projenize aktarmak isterseniz, şirket içi masaüstü yayıncılık ekibimiz etkileşimli ve ilgi çekici bir e-öğrenme sunumu oluşturmanıza yardımcı olacaktır. PowerPoint’iniz yalnızca sektöre özel çevirmenlerimiz tarafından doğru bir şekilde çevrilmekle kalmayacak, aynı zamanda hiç çevrilmemiş gibi görünmesi için masaüstü yayıncılık ekibimiz tarafından sorunsuz bir şekilde Lectora’ya dönüştürülecektir.

İster belirli bir hedef kitleye hitap etmek istiyor olun, ister sadece e-öğrenicilerin kapsamını genişletmek istiyor olun, LingoTurk’ün profesyonel çeviri hizmetleri, çevrimiçi eğitimin sınırlarını genişletmenize izin verecektir.