AutoCAD için Çeviri Hizmetleri
AutoCAD belgeleri, çevrilmesi en karmaşık dosya formatları arasındadır ve LingoTurk’ün profesyonel ekibi, tüm AutoCAD çeviri ihtiyaçlarınız için onu gerçekten kusursuz bir deneyim haline getirmek için gerekli bilgi ve uzmanlığa sahiptir. Bizimle çalıştığınızda, şirketinizin temel yetkinliğine odaklanabilmeniz için doğru şekilde çevrilmiş ve kusursuz tasarlanmış bir ürün garanti ediyoruz; ister mühendislik, ister mimari veya ister grafik tasarım çalışmalarınız için. LingoTurk, sektöre özel çevirmenlerden profesyonel masaüstü yayıncılarına kadar tüm AutoCAD çeviri ihtiyaçlarınız için tek çözüm noktanız olur; uzman ekibimiz dil engellerini ortadan kaldırır. AutoCAD projelerinizi herhangi bir dilde paylaşabilirsiniz.

Mühendisler, Mimarlar ve Grafik Tasarımcılar için Çeviriler
LingoTurk’te mühendislik, mimari ve grafik tasarım sektörlerinde doğruluk ve hassasiyetin önemini anlıyoruz. Bu nedenle, AutoCAD projenizi dünyadaki herhangi biriyle paylaşabilmeniz için iletişim engellerini ortadan kaldırmaya yardımcı olan en deneyimli sektöre özgü çevirmenlerle çalışıyoruz. Mimari, mühendislik ve grafik tasarım projeleri için en hassas çevirileri sunuyoruz, öyle ki projenizin her ayrıntısının doğru bir şekilde iletildiğinden emin olabilirsiniz. Sadece sektördeki en kaliteli AutoCAD proje çevirilerini sunmakla kalmıyor, aynı zamanda müşterilerimize anında kullanıma hazır tamamen çevrilmiş, biçimlendirilmiş ve tasarlanmış bir AutoCAD projesini sunabilmek için şirket içi masaüstü yayıncılık ekibimizin hizmetlerini de sunuyoruz. Ayrıca, talep üzerine şirketinizin tasarım ekibiyle birlikte çalışabiliriz.

AutoCAD Çeviri Süreci
Bir AutoCAD çeviri projesini aldıktan sonra, masaüstü yayıncılık ekibimiz önce belgeden tüm çevrilebilir metni çıkarır. Bu, Bilgisayar Destekli Çeviri Araçlarını (CAT Araçları) kullanabilen profesyonel çevirmenlerimiz tarafından daha doğru bir çeviri yapılmasına olanak tanır. Son olarak, çevrilmiş metin, hiç çevrilmemiş gibi görünmesi için, biçimlendirmeyi ve düzeni yeniden ayarlamak üzere masaüstü yayıncılık ekibimiz tarafından orijinal belgeye yeniden eklenir. Sektöre özel çevirmenlerimiz tüm AutoCAD belgelerinizi doğru ve profesyonel bir şekilde çevirirken, masaüstü yayıncılık ekibimiz belgenizin orijinal biçiminin ve düzeninin korunmasını sağlayacaktır.

AutoCAD Dosyalarının Sektöre Özel Çevirileri
LingoTurk’te hassasiyetin ve sektöre özel çevirinin önemini anlıyoruz. Bu nedenle gerektiğinde çeviri projesinde, sektördeki en doğru ve profesyonel çeviriyi sunacak sektöre özel uzmanlara atıyoruz. AutoCAD projelerini yalnızca teknik çeviriler konusunda deneyimi olan ve AutoCAD’i tam olarak anlayan çevirmenlerimiz yürütüyor, böylece mesajınızı hedef dilde olabildiğince doğru ve kesin bir şekilde iletebilirsiniz. LingoTurk’ün profesyonel çevirmen ekibi hiçbir ayrıntıyı atlamaz. Ekibimiz, mühendislik ve mimarlık endüstrilerinde her birimin ve ölçümün hassasiyetinin son derece önemli olduğunun farkındadır. Bu nedenle çevirmenlerimiz, AutoCAD projenizdeki birimlerin ve ölçümlerin olabildiğince hassas bir şekilde dönüştürülmesini sağlar. Bu, müşterilerimize anında kullanıma hazır, eksiksiz ve doğru bir AutoCAD çevirisi sunmamızı sağlar.