Adobe InDesign Çeviri Hizmetleri
Broşürlerinizi, dergilerinizi, posterlerinizi, gazetelerinizi, e-kitaplarınızı veya diğer basılı veya çevrimiçi medyayı çevirmeye gelince, LingoTurk, doğru tercüme edilmiş ve ustaca tasarlanmış Adobe InDesign çevirileri için en iyi seçimdir. Sektöre özel çevirmenlerimiz, daha geniş bir kitleye yayınlanması için Adobe InDesign tasarımlarınızdan herhangi birini doğru bir şekilde çevirecek ve uzman şirket içi tasarım ekibimiz, anında kullanım için sorunsuz bir şekilde biçimlendirilmesini sağlayacaktır.

Adobe InDesign Çeviri Süreci
Adobe InDesign belge çevirisi iki işlemden birini içerebilir. Bu fark öncelikle aldığımız belgenin türüne bağlıdır; Adobe InDesign biçiminde mi yoksa PDF biçiminde mi olduğu, çeviri için hangi süreçten geçeceğini belirleyecektir.

InDesign Dosyalarınızı çevirme
İlk ve en kolay çeviri yöntemi, Bilgisayar Destekli Çeviri araçlarımız (CAT Tools) tarafından kabul edilen orijinal bir Adobe InDesign belgesini aldığımızda başlar. Bu, belgenin herhangi bir ekstra ön çeviri adımından geçmesi ihtiyacını ortadan kaldırır ve profesyonel çevirmenlerimizin çeviri üzerinde doğru ve zamanında çalışmaya hemen başlamasına olanak tanır. Sektöre özel çevirmenlerimiz, daha geniş bir kitleye ulaşabilmeniz için tüm basılı veya çevrimiçi medyanız için özel bir çeviri almanızı sağlayacaktır. Çevirinin ardından, belge profesyonelce biçimlendirilecek ve masaüstü yayıncılık ekibimiz tarafından tasarlanacaktır. Grafikler, gömülü resimler veya karmaşık bir tasarım düzenine sahip belgeler bile size anında kullanımınız için hazır olarak teslim edilecektir.

PDF’lerinizi InDesign’a dönüştürme
Bununla birlikte, bir Adobe InDesign belgesini PDF formatında almamız oldukça yaygındır. Belgeyi orijinal Adobe InDesign biçiminde elde edemiyorsak, belge otomatik olarak PDF belgelerinizi Adobe InDesign biçiminde yeniden oluşturabilen profesyonel şirket içi masaüstü yayıncılık (DTP) ekibimize gönderilir. DTP ekibimizin yaptığı ilk işlem, metni PDF belgesinden çıkarmaktır. Bu, çevirmenlerimizin bilgisayar destekli çeviri araçlarımızla (CAT Araçları) çalışmasına olanak tanır ve bu da daha doğru bir çeviri sağlar. Profesyonel sektöre özel çevirmenlerimiz, hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacak çeşitli alanlarda uzmandır. Çevrilen metin daha sonra, belgenin orijinal düzenine ve biçimine sorunsuz bir şekilde yeniden dahil etmek ve hiç çevrilmiş gibi göstermek için masaüstü yayıncılık (DTP) ekibimize tekrar iletilir.

Adobe InDesign için Masaüstü Yayıncılık (DTP)
Adobe InDesign çevirileri için masaüstü yayıncılık (DTP) adımı hemen hemen her zaman gereklidir. Çoğu durumda, bir masaüstü yayınlama adımından bir kez değil, çeviri işlemi sırasında iki kez geçmesi gerekir: bir kez metni çıkarmak için çeviri öncesinde ve bir kez de metni görüntülere yeniden entegre etmek ve tasarımı yeniden biçimlendirmek için çeviri sonrasında. Çeviri ve grafik tasarım ihtiyaçlarınız için ayrı şirketlerden hizmet alıyorsanız, basit bir çeviri oldukça külfetli hale gelebilir. Böyle bir durumda LingoTurk size tek elden çözüm sunabilir. Sadece sektördeki en profesyonel ve deneyimli çevirmenlerle çalışmakla kalmıyoruz; aynı zamanda çeviriyle ilgili tasarım konusunda uzmanlaşmış bir uzman masaüstü yayıncılık ekibimiz de var. Bu, size tamamen kullanıma hazır veya baskıya hazır bir Adobe InDesign oluşturma sunmamızı sağlar. LingoTurk ile bir Adobe InDesign çeviri projesinde çalıştığınızda, yalnızca profesyonel bir çeviri değil, aynı zamanda tamamen masaüstü olarak tasarlanmış ve baskıya hazır bir ürün alacağınız garanti edilir.

InDesign Baskıya Hazır Çeviri
LingoTurk ile bir InDesign çeviri projesinde çalışmaya karar verdiğinizde, sürecin her adımının gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Adobe InDesign kreasyonlarınızı yazdırmak istiyorsanız, uzman masaüstü yayıncılık ekibimiz en doğru ve yüksek kaliteli PDF belgesini baskıya tam hazır bir şekilde teslim edecektir. Ayrıca LingoTurk, talep ederseniz sizin veya müşterinizin şirket içi grafik tasarım ekibiyle birlikte çalışacaktır.

LingoTurk ile çalıştığınızda, çevrilmiş Adobe InDesign belgeleriniz, herhangi bir ekstra adım atmanıza gerek kalmadan size orijinal formatlarında ve sayfa düzeninde iade edilecektir.