PDF Çeviri Hizmetleri
PDF belgenizi tercüme edilmek üzere bir çeviri şirketine gönderebildiğinizi ve orijinal PDF ile yeni çevrilen PDF arasında hiçbir biçimsel fark olmadan tamamen çevrilmiş bir PDF belgesini geri alabildiğinizi düşünün. LingoTurk’de 20 yılın üzerinde deneyimimizle çok zor formatlar ile bile çeviri yapılabilmesi mümkün. Sektördeki en kaliteli çevirileri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda en zorlu PDF belgelerini bile çevirebiliyoruz.

PDF Dosya Çevirisi
PDF belge çeviri projeleriniz için LingoTurk’ü seçtiğinizde, kullanıma hazır profesyonelce yapılımış bir nihai çeviri almanız garanti edilir. Bize sağladığınız kaynak belge PDF formatında olsun veya olmasın, uzman ekibimiz orijinal belgenizin her öğesinin dikkate alınmasını ve buna göre yürütülmesini sağlamak için çalışacaktır. Gerektiğinde kendi alanında uzman olan sektöre özel çevirmenlerimiz, sektördeki en doğru çeviriyi sunacaktır. Ayrıca, çevirmenlerimiz çevirinin yerelleştirilmesini sağlayacaktır. Böylece daha geniş bir küresel hedef kitleye ve daha spesifik bir hedef kitleye ulaşabilirsiniz. Masaüstü yayıncılık ekibimiz, hedef PDF belgesinin düzenini, çevrilmiş metinle birlikte profesyonel olarak yeniden biçimlendirecek ve kaynak belgeye biçimsel olarak benzemesini sağlayacaktır. Bir PDF belge çeviri projesinde LingoTurk ile çalıştığınızda, fazladan herhangi bir adım atmanıza gerek kalmaz. Teslim aldığınız tercüme, hedef dilde tamamen çevrilmiş ve biçimlendirilmiş, anında kullanıma hazır bir PDF belgesidir.

PDF Çevirileriniz için Tek Nokta
Çoğu zaman, işe aldığınız çeviri şirketinden çevrilmiş bir metin aldığınızda, belgenin biçimlendirmesini ve grafiklerini ayarlamak için ayrı bir grafik tasarım şirketi bulmanız gerekir. LingoTurk ile çalışmanın avantajı, DTP hizmetini de vermemizdir. Her iki hizmet için de aynı şirketi kullanmanın birkaç avantajı:

Bir belge çevrildiğinde, müşteri tamamen bitmiş belgeyi teslim alır. Başka masaüstü veya grafik düzenlemelerden geçmesi gerekmez. Bize bir PDF verdiğinizde, karşılığında tercüme edilmiş ve profesyonelce tasarlanmış bir PDF alacaksınız.
Her görevi ayrı ayrı tamamlamak için iki ayrı şirket ile çalışmak yerine, hem çeviri hem de masaüstü yayıncılık hizmetleri için aynı şirket ile çalışmak genellikle daha ucuzdur. Ayrıca LingoTurk, talep ederseniz sizin veya müşterinizin şirket içi grafik tasarım ekibiyle birlikte çalışacaktır.
Belki de en iyi avantaj, çevirmenin, çevrilen belgenin verilen çerçeve ve orijinal belgenin alanı içinde nasıl göründüğünü ilk elden görebilmesidir.
LingoTurk, bizimle çalıştığınız zaman yukarıda belirtilen tüm avantajları size sağlayabilmektedir. Çevrilmiş PDF belgenizi teslim ettiğimizde, ek adımlardan geçmeniz gerekmeyecektir ve sizin verdiğiniz orijinal belge gibi görünecektir. LingoTurk’e bir PDF verdiğinizde, profesyonelce çevrilmiş ve masaüstünde yayınlanmış bir PDF alacaksınız.”