Archives

Medikal Deşifre Görüntü ve Ses Çözümleme

LingoTurk Deşifre medikal deşifre hizmetinde, tanı aygıtları ve eczacılık endüstrileri için uzman çözümleme hizmeti sağlar. Gelişmiş terminolojimiz ve uzman editörlerimiz geniş materyaller ağındaki Medikal Deşifre, Tıbbi Deşifreilgili endüstriler için doğru metinler sunar.

Klinik rapor ve araştırma kayıtları
Laboratuar kayıtları
Tıbbi kayıtlar
Ürün pazarlama kayıtları
Editöryel ve halkla ilişkiler ses ve görüntüleri
Uzman ses ve görüntü kayıtları
Kullanıcı kayıtları
Hasta bilgi kayıtları
Dikte ve telefon kayıtları
Ekonomik Medikal Deşifre (Tıbbi Deşifre) Hizmetleri
LingoTurk Tıbbi Deşifre Hizmetleri, dijital ve analog (kaset) kayıtlarınız için uygun fiyatlar sunmaktadır.

Kayıtlarınızın en kaliteli deşifresini sağlayacağımızı garanti edebiliriz. Yıllarca deneyim kazanmış, yetenekli medikal deşifre uzmanlarımız, tüm alanlarda/branşlarda maliyeti uygun, yüksek kalitede tıbbi deşifre olanağı sağlar. Tıbbi çözümlemedeki hızımız, doğruluğumuz ve kalitemiz yoğunluğumuzu arttırmaktadır.

Hizmetlerimiz çoğunlukla dijital ses kayıt dosyalarından oluşmaktadır; ancak, analog kayıtlar için de bizden yardım alabilirsiniz.

Radyoloji Deşifresi
Ekibimiz MRI, MRA, CT gibi pek çok radyoloji raporunu branşın önemli aşamalarından biriymiş gibi farklı teknik ve süreçlerden geçirerek deşifre eder. Radyoloji deşifrelerinin gereksimileri çok katıdır ve barındırdığı detaylar ve rapor yapısına göre de değişiklik gösterir.

Kardiyoloji Deşifresi
Ameliyat raporları, acil bölüm raporları, taburcu raporları da dahil olmak üzere çeşitli kardiyolojik raporların deşifresi uzman ekibimizce yapılmaktadır. 2 Boyutlu kardiyagramlar, Talyum Stres testleri gibi kardiyolojiyle alakalı teşhis raporlarının da deşifresini yapmaktayız.

Jinekoloji Deşifresi
Deşifresini yaptığımız her türlü raporun arasında muayene ziyaretleri, tarihleri ve değerlendirmeleri, danışma notları ve ameliyat notları bulunmaktadır.

Diş Hekimliği Deşifresi
Diş Hekimliği alanında yaptığımız deşifreler patoloji, ortodonti, endodonti, pratik diş tedavisi, pedodonti, periodonti, radyografi ve diş farmakolojisi gibi diş hekimliğinin alt dallarını da kapsayan devlet hastanelerinde de bulabileceğiniz bölümlerdir.

Psikoloji Deşifresi
Uzman kadromuz, ilk değerlendirme ve yönetim, ilerleme notları, eş değerlendirmeleri, danışma notlarını taburcu raporlarını, bireysel seansları, psikiyatrik farmakoterapi ve fazlasını içeren tıbbi psikiyatri raporları deşifre etmektedir.