Archives

Yükseköğretimde Uluslararasılaşma Tercümesi

Yükseköğretimde Uluslararasılaşma Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve yükseköğretimde uluslararasılaşma alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut yükseköğretimde uluslararasılaşma tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Yükseköğretimde Uluslararasılaşma Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman yükseköğretimde uluslararasılaşma çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm yükseköğretimde uluslararasılaşma çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Yükseköğretimde Uluslararasılaşma çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm yükseköğretimde uluslararasılaşma tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Yükseköğretimde Uluslararasılaşma Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel yükseköğretimde uluslararasılaşma tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Yükseköğretimde Uluslararasılaşma Tercüme Ücretleri

Yükseköğretimde Uluslararasılaşma tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Yükseköğretimde Uluslararasılaşma Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Yükseköğretimde Uluslararasılaşma Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Yükseköğretimde Uluslararasılaşma Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Yükseköğretimde Uluslararasılaşma Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Yükseköğretimde Uluslararasılaşma Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Yükseköğretimde Uluslararasılaşma Tercümesi Kalitesi

Yükseköğretimde Uluslararasılaşma belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman yükseköğretimde uluslararasılaşma tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Yükseköğretimde Uluslararasılaşma Çeviri Hızı

Yükseköğretimde Uluslararasılaşma tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Yükseköğretimde Uluslararasılaşma Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Yükseköğretimde Uluslararasılaşma Doktora Tezi Tercüme
 • Yükseköğretimde Uluslararasılaşma Profesörlük Tezi Tercüme
 • Yükseköğretimde Uluslararasılaşma Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Yükseköğretimde Uluslararasılaşma çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak yükseköğretimde uluslararasılaşma çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Yükseköğretimde Uluslararasılaşma tercümesi
 • Arapça Yükseköğretimde Uluslararasılaşma tercümesi
 • Almanca Yükseköğretimde Uluslararasılaşma tercümesi
 • Fransızca Yükseköğretimde Uluslararasılaşma tercümesi
 • Çince Yükseköğretimde Uluslararasılaşma tercümesi
 • Rusça Yükseköğretimde Uluslararasılaşma tercümesi
 • İtalyanca Yükseköğretimde Uluslararasılaşma tercümesi
 • İspanyolca Yükseköğretimde Uluslararasılaşma tercümesi
 • Japonca Yükseköğretimde Uluslararasılaşma tercümesi

Yükseköğretimde Uluslararasılaşma Çevirisi ve Gizlilik

Yükseköğretimde Uluslararasılaşma çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.