Archives

Yeni Medya Teknolojileri Tercümesi

Yeni Medya Teknolojileri Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve yeni medya teknolojileri alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut yeni medya teknolojileri tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Yeni Medya Teknolojileri Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman yeni medya teknolojileri çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm yeni medya teknolojileri çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Yeni Medya Teknolojileri çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm yeni medya teknolojileri tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Yeni Medya Teknolojileri Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel yeni medya teknolojileri tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Yeni Medya Teknolojileri Tercüme Ücretleri

Yeni Medya Teknolojileri tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Yeni Medya Teknolojileri Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Yeni Medya Teknolojileri Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Yeni Medya Teknolojileri Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Yeni Medya Teknolojileri Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Yeni Medya Teknolojileri Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Yeni Medya Teknolojileri Tercümesi Kalitesi

Yeni Medya Teknolojileri belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman yeni medya teknolojileri tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Yeni Medya Teknolojileri Çeviri Hızı

Yeni Medya Teknolojileri tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Yeni Medya Teknolojileri Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Yeni Medya Teknolojileri Doktora Tezi Tercüme
 • Yeni Medya Teknolojileri Profesörlük Tezi Tercüme
 • Yeni Medya Teknolojileri Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Yeni Medya Teknolojileri çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak yeni medya teknolojileri çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Yeni Medya Teknolojileri tercümesi
 • Arapça Yeni Medya Teknolojileri tercümesi
 • Almanca Yeni Medya Teknolojileri tercümesi
 • Fransızca Yeni Medya Teknolojileri tercümesi
 • Çince Yeni Medya Teknolojileri tercümesi
 • Rusça Yeni Medya Teknolojileri tercümesi
 • İtalyanca Yeni Medya Teknolojileri tercümesi
 • İspanyolca Yeni Medya Teknolojileri tercümesi
 • Japonca Yeni Medya Teknolojileri tercümesi

Yeni Medya Teknolojileri Çevirisi ve Gizlilik

Yeni Medya Teknolojileri çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.