Archives

Yeni İletişim Teknolojileri Tercümesi

Yeni İletişim Teknolojileri Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve yeni iletişim teknolojileri alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut yeni iletişim teknolojileri tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Yeni İletişim Teknolojileri Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman yeni iletişim teknolojileri çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm yeni iletişim teknolojileri çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Yeni İletişim Teknolojileri çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm yeni iletişim teknolojileri tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Yeni İletişim Teknolojileri Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel yeni iletişim teknolojileri tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Yeni İletişim Teknolojileri Tercüme Ücretleri

Yeni İletişim Teknolojileri tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Yeni İletişim Teknolojileri Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Yeni İletişim Teknolojileri Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Yeni İletişim Teknolojileri Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Yeni İletişim Teknolojileri Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Yeni İletişim Teknolojileri Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Yeni İletişim Teknolojileri Tercümesi Kalitesi

Yeni İletişim Teknolojileri belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman yeni iletişim teknolojileri tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Yeni İletişim Teknolojileri Çeviri Hızı

Yeni İletişim Teknolojileri tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Yeni İletişim Teknolojileri Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Yeni İletişim Teknolojileri Doktora Tezi Tercüme
 • Yeni İletişim Teknolojileri Profesörlük Tezi Tercüme
 • Yeni İletişim Teknolojileri Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Yeni İletişim Teknolojileri çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak yeni iletişim teknolojileri çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Yeni İletişim Teknolojileri tercümesi
 • Arapça Yeni İletişim Teknolojileri tercümesi
 • Almanca Yeni İletişim Teknolojileri tercümesi
 • Fransızca Yeni İletişim Teknolojileri tercümesi
 • Çince Yeni İletişim Teknolojileri tercümesi
 • Rusça Yeni İletişim Teknolojileri tercümesi
 • İtalyanca Yeni İletişim Teknolojileri tercümesi
 • İspanyolca Yeni İletişim Teknolojileri tercümesi
 • Japonca Yeni İletişim Teknolojileri tercümesi

Yeni İletişim Teknolojileri Çevirisi ve Gizlilik

Yeni İletişim Teknolojileri çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.