Archives

Yapı  ve Malzemeleri Tercümesi

Yapı  ve Malzemeleri Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve yapı  ve malzemeleri alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut yapı  ve malzemeleri tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Yapı  ve Malzemeleri Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman yapı  ve malzemeleri çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm yapı  ve malzemeleri çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Yapı  ve Malzemeleri çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm yapı  ve malzemeleri tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Yapı  ve Malzemeleri Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel yapı  ve malzemeleri tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Yapı  ve Malzemeleri Tercüme Ücretleri

Yapı  ve Malzemeleri tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Yapı ve Malzemeleri Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Yapı ve Malzemeleri Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Yapı ve Malzemeleri Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Yapı ve Malzemeleri Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Yapı ve Malzemeleri Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Yapı  ve Malzemeleri Tercümesi Kalitesi

Yapı  ve Malzemeleri belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman yapı  ve malzemeleri tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Yapı  ve Malzemeleri Çeviri Hızı

Yapı  ve Malzemeleri tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Yapı ve Malzemeleri Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Yapı ve Malzemeleri Doktora Tezi Tercüme
 • Yapı ve Malzemeleri Profesörlük Tezi Tercüme
 • Yapı ve Malzemeleri Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Yapı ve Malzemeleri çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak yapı  ve malzemeleri çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Yapı ve Malzemeleri tercümesi
 • Arapça Yapı ve Malzemeleri tercümesi
 • Almanca Yapı ve Malzemeleri tercümesi
 • Fransızca Yapı ve Malzemeleri tercümesi
 • Çince Yapı ve Malzemeleri tercümesi
 • Rusça Yapı ve Malzemeleri tercümesi
 • İtalyanca Yapı ve Malzemeleri tercümesi
 • İspanyolca Yapı ve Malzemeleri tercümesi
 • Japonca Yapı ve Malzemeleri tercümesi

Yapı  ve Malzemeleri Çevirisi ve Gizlilik

Yapı  ve Malzemeleri çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.