Archives

Yapay Zeka Tercümesi

Yapay Zeka Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve yapay zeka alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut yapay zeka tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Yapay Zeka Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman yapay zeka çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm yapay zeka çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Yapay Zeka çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm yapay zeka tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Yapay Zeka Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel yapay zeka tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Yapay Zeka Tercüme Ücretleri

Yapay Zeka tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Yapay Zeka Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Yapay Zeka Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Yapay Zeka Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Yapay Zeka Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Yapay Zeka Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Yapay Zeka Tercümesi Kalitesi

Yapay Zeka belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman yapay zeka tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Yapay Zeka Çeviri Hızı

Yapay Zeka tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Yapay Zeka Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Yapay Zeka Doktora Tezi Tercüme
 • Yapay Zeka Profesörlük Tezi Tercüme
 • Yapay Zeka Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Yapay Zeka çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak yapay zeka çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Yapay Zeka tercümesi
 • Arapça Yapay Zeka tercümesi
 • Almanca Yapay Zeka tercümesi
 • Fransızca Yapay Zeka tercümesi
 • Çince Yapay Zeka tercümesi
 • Rusça Yapay Zeka tercümesi
 • İtalyanca Yapay Zeka tercümesi
 • İspanyolca Yapay Zeka tercümesi
 • Japonca Yapay Zeka tercümesi

Yapay Zeka Çevirisi ve Gizlilik

Yapay Zeka çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.