Archives

Uygulamalı İstatistik Tercümesi

Uygulamalı İstatistik Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve uygulamalı istatistik alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut uygulamalı istatistik tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Uygulamalı İstatistik Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman uygulamalı istatistik çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm uygulamalı istatistik çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Uygulamalı İstatistik çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm uygulamalı istatistik tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Uygulamalı İstatistik Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel uygulamalı istatistik tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Uygulamalı İstatistik Tercüme Ücretleri

Uygulamalı İstatistik tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Uygulamalı İstatistik Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Uygulamalı İstatistik Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Uygulamalı İstatistik Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Uygulamalı İstatistik Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Uygulamalı İstatistik Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Uygulamalı İstatistik Tercümesi Kalitesi

Uygulamalı İstatistik belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman uygulamalı istatistik tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Uygulamalı İstatistik Çeviri Hızı

Uygulamalı İstatistik tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Uygulamalı İstatistik Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Uygulamalı İstatistik Doktora Tezi Tercüme
 • Uygulamalı İstatistik Profesörlük Tezi Tercüme
 • Uygulamalı İstatistik Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Uygulamalı İstatistik çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak uygulamalı istatistik çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Uygulamalı İstatistik tercümesi
 • Arapça Uygulamalı İstatistik tercümesi
 • Almanca Uygulamalı İstatistik tercümesi
 • Fransızca Uygulamalı İstatistik tercümesi
 • Çince Uygulamalı İstatistik tercümesi
 • Rusça Uygulamalı İstatistik tercümesi
 • İtalyanca Uygulamalı İstatistik tercümesi
 • İspanyolca Uygulamalı İstatistik tercümesi
 • Japonca Uygulamalı İstatistik tercümesi

Uygulamalı İstatistik Çevirisi ve Gizlilik

Uygulamalı İstatistik çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.