Archives

Uluslararası Siyaset Tercümesi

Uluslararası Siyaset Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve uluslararası siyaset alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut uluslararası siyaset tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Uluslararası Siyaset Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman uluslararası siyaset çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm uluslararası siyaset çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Uluslararası Siyaset çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm uluslararası siyaset tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Uluslararası Siyaset Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel uluslararası siyaset tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Uluslararası Siyaset Tercüme Ücretleri

Uluslararası Siyaset tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Uluslararası Siyaset Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Uluslararası Siyaset Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Uluslararası Siyaset Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Uluslararası Siyaset Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Uluslararası Siyaset Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Uluslararası Siyaset Tercümesi Kalitesi

Uluslararası Siyaset belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman uluslararası siyaset tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Uluslararası Siyaset Çeviri Hızı

Uluslararası Siyaset tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Uluslararası Siyaset Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Uluslararası Siyaset Doktora Tezi Tercüme
 • Uluslararası Siyaset Profesörlük Tezi Tercüme
 • Uluslararası Siyaset Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Uluslararası Siyaset çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak uluslararası siyaset çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Uluslararası Siyaset tercümesi
 • Arapça Uluslararası Siyaset tercümesi
 • Almanca Uluslararası Siyaset tercümesi
 • Fransızca Uluslararası Siyaset tercümesi
 • Çince Uluslararası Siyaset tercümesi
 • Rusça Uluslararası Siyaset tercümesi
 • İtalyanca Uluslararası Siyaset tercümesi
 • İspanyolca Uluslararası Siyaset tercümesi
 • Japonca Uluslararası Siyaset tercümesi

Uluslararası Siyaset Çevirisi ve Gizlilik

Uluslararası Siyaset çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.