Archives

Uluslararası Ekonomi Hukuku Tercümesi

Uluslararası Ekonomi Hukuku Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve uluslararası ekonomi hukuku alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut uluslararası ekonomi hukuku tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Uluslararası Ekonomi Hukuku Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman uluslararası ekonomi hukuku çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm uluslararası ekonomi hukuku çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Uluslararası Ekonomi Hukuku çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm uluslararası ekonomi hukuku tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Uluslararası Ekonomi Hukuku Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel uluslararası ekonomi hukuku tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Uluslararası Ekonomi Hukuku Tercüme Ücretleri

Uluslararası Ekonomi Hukuku tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Uluslararası Ekonomi Hukuku Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Uluslararası Ekonomi Hukuku Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Uluslararası Ekonomi Hukuku Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Uluslararası Ekonomi Hukuku Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Uluslararası Ekonomi Hukuku Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Uluslararası Ekonomi Hukuku Tercümesi Kalitesi

Uluslararası Ekonomi Hukuku belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman uluslararası ekonomi hukuku tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Uluslararası Ekonomi Hukuku Çeviri Hızı

Uluslararası Ekonomi Hukuku tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Uluslararası Ekonomi Hukuku Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Uluslararası Ekonomi Hukuku Doktora Tezi Tercüme
 • Uluslararası Ekonomi Hukuku Profesörlük Tezi Tercüme
 • Uluslararası Ekonomi Hukuku Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Uluslararası Ekonomi Hukuku çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak uluslararası ekonomi hukuku çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Uluslararası Ekonomi Hukuku tercümesi
 • Arapça Uluslararası Ekonomi Hukuku tercümesi
 • Almanca Uluslararası Ekonomi Hukuku tercümesi
 • Fransızca Uluslararası Ekonomi Hukuku tercümesi
 • Çince Uluslararası Ekonomi Hukuku tercümesi
 • Rusça Uluslararası Ekonomi Hukuku tercümesi
 • İtalyanca Uluslararası Ekonomi Hukuku tercümesi
 • İspanyolca Uluslararası Ekonomi Hukuku tercümesi
 • Japonca Uluslararası Ekonomi Hukuku tercümesi

Uluslararası Ekonomi Hukuku Çevirisi ve Gizlilik

Uluslararası Ekonomi Hukuku çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.