Archives

Ülkeler Coğrafyası Tercümesi

Ülkeler Coğrafyası Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve ülkeler coğrafyası alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut ülkeler coğrafyası tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Ülkeler Coğrafyası Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman ülkeler coğrafyası çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm ülkeler coğrafyası çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Ülkeler Coğrafyası çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm ülkeler coğrafyası tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Ülkeler Coğrafyası Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel ülkeler coğrafyası tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Ülkeler Coğrafyası Tercüme Ücretleri

Ülkeler Coğrafyası tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Ülkeler Coğrafyası Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Ülkeler Coğrafyası Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Ülkeler Coğrafyası Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Ülkeler Coğrafyası Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Ülkeler Coğrafyası Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Ülkeler Coğrafyası Tercümesi Kalitesi

Ülkeler Coğrafyası belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman ülkeler coğrafyası tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Ülkeler Coğrafyası Çeviri Hızı

Ülkeler Coğrafyası tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Ülkeler Coğrafyası Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Ülkeler Coğrafyası Doktora Tezi Tercüme
 • Ülkeler Coğrafyası Profesörlük Tezi Tercüme
 • Ülkeler Coğrafyası Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Ülkeler Coğrafyası çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak ülkeler coğrafyası çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Ülkeler Coğrafyası tercümesi
 • Arapça Ülkeler Coğrafyası tercümesi
 • Almanca Ülkeler Coğrafyası tercümesi
 • Fransızca Ülkeler Coğrafyası tercümesi
 • Çince Ülkeler Coğrafyası tercümesi
 • Rusça Ülkeler Coğrafyası tercümesi
 • İtalyanca Ülkeler Coğrafyası tercümesi
 • İspanyolca Ülkeler Coğrafyası tercümesi
 • Japonca Ülkeler Coğrafyası tercümesi

Ülkeler Coğrafyası Çevirisi ve Gizlilik

Ülkeler Coğrafyası çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.