Archives

Türk Halkları ve Toplulukları Tercümesi

Türk Halkları ve Toplulukları Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve türk halkları ve toplulukları alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut türk halkları ve toplulukları tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Türk Halkları ve Toplulukları Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman türk halkları ve toplulukları çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm türk halkları ve toplulukları çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Türk Halkları ve Toplulukları çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm türk halkları ve toplulukları tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Türk Halkları ve Toplulukları Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel türk halkları ve toplulukları tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Türk Halkları ve Toplulukları Tercüme Ücretleri

Türk Halkları ve Toplulukları tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Türk Halkları ve Toplulukları Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Türk Halkları ve Toplulukları Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Türk Halkları ve Toplulukları Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Türk Halkları ve Toplulukları Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Türk Halkları ve Toplulukları Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Türk Halkları ve Toplulukları Tercümesi Kalitesi

Türk Halkları ve Toplulukları belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman türk halkları ve toplulukları tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Türk Halkları ve Toplulukları Çeviri Hızı

Türk Halkları ve Toplulukları tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Türk Halkları ve Toplulukları Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Türk Halkları ve Toplulukları Doktora Tezi Tercüme
 • Türk Halkları ve Toplulukları Profesörlük Tezi Tercüme
 • Türk Halkları ve Toplulukları Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Türk Halkları ve Toplulukları çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak türk halkları ve toplulukları çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Türk Halkları ve Toplulukları tercümesi
 • Arapça Türk Halkları ve Toplulukları tercümesi
 • Almanca Türk Halkları ve Toplulukları tercümesi
 • Fransızca Türk Halkları ve Toplulukları tercümesi
 • Çince Türk Halkları ve Toplulukları tercümesi
 • Rusça Türk Halkları ve Toplulukları tercümesi
 • İtalyanca Türk Halkları ve Toplulukları tercümesi
 • İspanyolca Türk Halkları ve Toplulukları tercümesi
 • Japonca Türk Halkları ve Toplulukları tercümesi

Türk Halkları ve Toplulukları Çevirisi ve Gizlilik

Türk Halkları ve Toplulukları çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.