Archives

Turizm Pazarlaması Tercümesi

Turizm Pazarlaması Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve turizm pazarlaması alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut turizm pazarlaması tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Turizm Pazarlaması Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman turizm pazarlaması çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm turizm pazarlaması çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Turizm Pazarlaması çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm turizm pazarlaması tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Turizm Pazarlaması Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel turizm pazarlaması tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Turizm Pazarlaması Tercüme Ücretleri

Turizm Pazarlaması tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Turizm Pazarlaması Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Turizm Pazarlaması Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Turizm Pazarlaması Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Turizm Pazarlaması Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Turizm Pazarlaması Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Turizm Pazarlaması Tercümesi Kalitesi

Turizm Pazarlaması belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman turizm pazarlaması tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Turizm Pazarlaması Çeviri Hızı

Turizm Pazarlaması tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Turizm Pazarlaması Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Turizm Pazarlaması Doktora Tezi Tercüme
 • Turizm Pazarlaması Profesörlük Tezi Tercüme
 • Turizm Pazarlaması Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Turizm Pazarlaması çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak turizm pazarlaması çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Turizm Pazarlaması tercümesi
 • Arapça Turizm Pazarlaması tercümesi
 • Almanca Turizm Pazarlaması tercümesi
 • Fransızca Turizm Pazarlaması tercümesi
 • Çince Turizm Pazarlaması tercümesi
 • Rusça Turizm Pazarlaması tercümesi
 • İtalyanca Turizm Pazarlaması tercümesi
 • İspanyolca Turizm Pazarlaması tercümesi
 • Japonca Turizm Pazarlaması tercümesi

Turizm Pazarlaması Çevirisi ve Gizlilik

Turizm Pazarlaması çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.