Toplumsal Cinsiyet Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve toplumsal cinsiyet alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut toplumsal cinsiyet tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Toplumsal Cinsiyet Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman toplumsal cinsiyet çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm toplumsal cinsiyet çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Toplumsal Cinsiyet çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm toplumsal cinsiyet tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Toplumsal Cinsiyet Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel toplumsal cinsiyet tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Toplumsal Cinsiyet Tercüme Ücretleri

Toplumsal Cinsiyet tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Toplumsal Cinsiyet Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Toplumsal Cinsiyet Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Toplumsal Cinsiyet Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Toplumsal Cinsiyet Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Toplumsal Cinsiyet Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Toplumsal Cinsiyet Tercümesi Kalitesi

Toplumsal Cinsiyet belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman toplumsal cinsiyet tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Toplumsal Cinsiyet Çeviri Hızı

Toplumsal Cinsiyet tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Toplumsal Cinsiyet Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Toplumsal Cinsiyet Doktora Tezi Tercüme
 • Toplumsal Cinsiyet Profesörlük Tezi Tercüme
 • Toplumsal Cinsiyet Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Toplumsal Cinsiyet çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak toplumsal cinsiyet çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Toplumsal Cinsiyet tercümesi
 • Arapça Toplumsal Cinsiyet tercümesi
 • Almanca Toplumsal Cinsiyet tercümesi
 • Fransızca Toplumsal Cinsiyet tercümesi
 • Çince Toplumsal Cinsiyet tercümesi
 • Rusça Toplumsal Cinsiyet tercümesi
 • İtalyanca Toplumsal Cinsiyet tercümesi
 • İspanyolca Toplumsal Cinsiyet tercümesi
 • Japonca Toplumsal Cinsiyet tercümesi

Toplumsal Cinsiyet Çevirisi ve Gizlilik

Toplumsal Cinsiyet çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.