Archives

Teorik Kimya Tercümesi

Teorik Kimya Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve teorik kimya alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut teorik kimya tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Teorik Kimya Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman teorik kimya çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm teorik kimya çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Teorik Kimya çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm teorik kimya tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Teorik Kimya Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel teorik kimya tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Teorik Kimya Tercüme Ücretleri

Teorik Kimya tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Teorik Kimya Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Teorik Kimya Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Teorik Kimya Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Teorik Kimya Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Teorik Kimya Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Teorik Kimya Tercümesi Kalitesi

Teorik Kimya belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman teorik kimya tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Teorik Kimya Çeviri Hızı

Teorik Kimya tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Teorik Kimya Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Teorik Kimya Doktora Tezi Tercüme
 • Teorik Kimya Profesörlük Tezi Tercüme
 • Teorik Kimya Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Teorik Kimya çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak teorik kimya çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Teorik Kimya tercümesi
 • Arapça Teorik Kimya tercümesi
 • Almanca Teorik Kimya tercümesi
 • Fransızca Teorik Kimya tercümesi
 • Çince Teorik Kimya tercümesi
 • Rusça Teorik Kimya tercümesi
 • İtalyanca Teorik Kimya tercümesi
 • İspanyolca Teorik Kimya tercümesi
 • Japonca Teorik Kimya tercümesi

Teorik Kimya Çevirisi ve Gizlilik

Teorik Kimya çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.