Archives

Temel Bilimler Tercümesi

Temel Bilimler Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve temel bilimler alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut temel bilimler tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Temel Bilimler Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman temel bilimler çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm temel bilimler çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Temel Bilimler çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm temel bilimler tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Temel Bilimler Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel temel bilimler tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Temel Bilimler Tercüme Ücretleri

Temel Bilimler tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Temel Bilimler Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Temel Bilimler Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Temel Bilimler Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Temel Bilimler Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Temel Bilimler Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Temel Bilimler Tercümesi Kalitesi

Temel Bilimler belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman temel bilimler tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Temel Bilimler Çeviri Hızı

Temel Bilimler tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Temel Bilimler Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Temel Bilimler Doktora Tezi Tercüme
 • Temel Bilimler Profesörlük Tezi Tercüme
 • Temel Bilimler Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Temel Bilimler çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak temel bilimler çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Temel Bilimler tercümesi
 • Arapça Temel Bilimler tercümesi
 • Almanca Temel Bilimler tercümesi
 • Fransızca Temel Bilimler tercümesi
 • Çince Temel Bilimler tercümesi
 • Rusça Temel Bilimler tercümesi
 • İtalyanca Temel Bilimler tercümesi
 • İspanyolca Temel Bilimler tercümesi
 • Japonca Temel Bilimler tercümesi

Temel Bilimler Çevirisi ve Gizlilik

Temel Bilimler çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.