Tasarım Hukuku Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve tasarım hukuku alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut tasarım hukuku tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Tasarım Hukuku Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman tasarım hukuku çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm tasarım hukuku çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Tasarım Hukuku çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm tasarım hukuku tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Tasarım Hukuku Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel tasarım hukuku tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Tasarım Hukuku Tercüme Ücretleri

Tasarım Hukuku tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Tasarım Hukuku Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Tasarım Hukuku Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Tasarım Hukuku Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Tasarım Hukuku Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Tasarım Hukuku Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Tasarım Hukuku Tercümesi Kalitesi

Tasarım Hukuku belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman tasarım hukuku tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Tasarım Hukuku Çeviri Hızı

Tasarım Hukuku tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Tasarım Hukuku Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Tasarım Hukuku Doktora Tezi Tercüme
 • Tasarım Hukuku Profesörlük Tezi Tercüme
 • Tasarım Hukuku Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Tasarım Hukuku çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak tasarım hukuku çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Tasarım Hukuku tercümesi
 • Arapça Tasarım Hukuku tercümesi
 • Almanca Tasarım Hukuku tercümesi
 • Fransızca Tasarım Hukuku tercümesi
 • Çince Tasarım Hukuku tercümesi
 • Rusça Tasarım Hukuku tercümesi
 • İtalyanca Tasarım Hukuku tercümesi
 • İspanyolca Tasarım Hukuku tercümesi
 • Japonca Tasarım Hukuku tercümesi

Tasarım Hukuku Çevirisi ve Gizlilik

Tasarım Hukuku çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.