Archives

Tanınma ve Denklik Tercümesi

Tanınma ve Denklik Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve tanınma ve denklik alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut tanınma ve denklik tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Tanınma ve Denklik Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman tanınma ve denklik çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm tanınma ve denklik çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Tanınma ve Denklik çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm tanınma ve denklik tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Tanınma ve Denklik Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel tanınma ve denklik tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Tanınma ve Denklik Tercüme Ücretleri

Tanınma ve Denklik tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Tanınma ve Denklik Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Tanınma ve Denklik Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Tanınma ve Denklik Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Tanınma ve Denklik Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Tanınma ve Denklik Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Tanınma ve Denklik Tercümesi Kalitesi

Tanınma ve Denklik belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman tanınma ve denklik tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Tanınma ve Denklik Çeviri Hızı

Tanınma ve Denklik tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Tanınma ve Denklik Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Tanınma ve Denklik Doktora Tezi Tercüme
 • Tanınma ve Denklik Profesörlük Tezi Tercüme
 • Tanınma ve Denklik Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Tanınma ve Denklik çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak tanınma ve denklik çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Tanınma ve Denklik tercümesi
 • Arapça Tanınma ve Denklik tercümesi
 • Almanca Tanınma ve Denklik tercümesi
 • Fransızca Tanınma ve Denklik tercümesi
 • Çince Tanınma ve Denklik tercümesi
 • Rusça Tanınma ve Denklik tercümesi
 • İtalyanca Tanınma ve Denklik tercümesi
 • İspanyolca Tanınma ve Denklik tercümesi
 • Japonca Tanınma ve Denklik tercümesi

Tanınma ve Denklik Çevirisi ve Gizlilik

Tanınma ve Denklik çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.