Suç ve Ceza Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve suç ve ceza alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut suç ve ceza tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Suç ve Ceza Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman suç ve ceza çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm suç ve ceza çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Suç ve Ceza çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm suç ve ceza tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Suç ve Ceza Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel suç ve ceza tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Suç ve Ceza Tercüme Ücretleri

Suç ve Ceza tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Suç ve Ceza Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Suç ve Ceza Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Suç ve Ceza Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Suç ve Ceza Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Suç ve Ceza Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Suç ve Ceza Tercümesi Kalitesi

Suç ve Ceza belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman suç ve ceza tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Suç ve Ceza Çeviri Hızı

Suç ve Ceza tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Suç ve Ceza Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Suç ve Ceza Doktora Tezi Tercüme
 • Suç ve Ceza Profesörlük Tezi Tercüme
 • Suç ve Ceza Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Suç ve Ceza çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak suç ve ceza çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Suç ve Ceza tercümesi
 • Arapça Suç ve Ceza tercümesi
 • Almanca Suç ve Ceza tercümesi
 • Fransızca Suç ve Ceza tercümesi
 • Çince Suç ve Ceza tercümesi
 • Rusça Suç ve Ceza tercümesi
 • İtalyanca Suç ve Ceza tercümesi
 • İspanyolca Suç ve Ceza tercümesi
 • Japonca Suç ve Ceza tercümesi

Suç ve Ceza Çevirisi ve Gizlilik

Suç ve Ceza çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.