Sistem Tanımlama Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve sistem tanımlama alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut sistem tanımlama tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Sistem Tanımlama Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman sistem tanımlama çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm sistem tanımlama çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Sistem Tanımlama çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm sistem tanımlama tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Sistem Tanımlama Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel sistem tanımlama tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Sistem Tanımlama Tercüme Ücretleri

Sistem Tanımlama tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Sistem Tanımlama Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Sistem Tanımlama Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Sistem Tanımlama Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Sistem Tanımlama Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Sistem Tanımlama Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Sistem Tanımlama Tercümesi Kalitesi

Sistem Tanımlama belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman sistem tanımlama tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Sistem Tanımlama Çeviri Hızı

Sistem Tanımlama tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Sistem Tanımlama Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Sistem Tanımlama Doktora Tezi Tercüme
 • Sistem Tanımlama Profesörlük Tezi Tercüme
 • Sistem Tanımlama Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Sistem Tanımlama çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak sistem tanımlama çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Sistem Tanımlama tercümesi
 • Arapça Sistem Tanımlama tercümesi
 • Almanca Sistem Tanımlama tercümesi
 • Fransızca Sistem Tanımlama tercümesi
 • Çince Sistem Tanımlama tercümesi
 • Rusça Sistem Tanımlama tercümesi
 • İtalyanca Sistem Tanımlama tercümesi
 • İspanyolca Sistem Tanımlama tercümesi
 • Japonca Sistem Tanımlama tercümesi

Sistem Tanımlama Çevirisi ve Gizlilik

Sistem Tanımlama çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.