Archives

Sayısal Yöntemler Tercümesi

Sayısal Yöntemler Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve sayısal yöntemler alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut sayısal yöntemler tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Sayısal Yöntemler Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman sayısal yöntemler çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm sayısal yöntemler çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Sayısal Yöntemler çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm sayısal yöntemler tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Sayısal Yöntemler Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel sayısal yöntemler tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Sayısal Yöntemler Tercüme Ücretleri

Sayısal Yöntemler tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Sayısal Yöntemler Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Sayısal Yöntemler Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Sayısal Yöntemler Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Sayısal Yöntemler Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Sayısal Yöntemler Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Sayısal Yöntemler Tercümesi Kalitesi

Sayısal Yöntemler belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman sayısal yöntemler tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Sayısal Yöntemler Çeviri Hızı

Sayısal Yöntemler tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Sayısal Yöntemler Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Sayısal Yöntemler Doktora Tezi Tercüme
 • Sayısal Yöntemler Profesörlük Tezi Tercüme
 • Sayısal Yöntemler Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Sayısal Yöntemler çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak sayısal yöntemler çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Sayısal Yöntemler tercümesi
 • Arapça Sayısal Yöntemler tercümesi
 • Almanca Sayısal Yöntemler tercümesi
 • Fransızca Sayısal Yöntemler tercümesi
 • Çince Sayısal Yöntemler tercümesi
 • Rusça Sayısal Yöntemler tercümesi
 • İtalyanca Sayısal Yöntemler tercümesi
 • İspanyolca Sayısal Yöntemler tercümesi
 • Japonca Sayısal Yöntemler tercümesi

Sayısal Yöntemler Çevirisi ve Gizlilik

Sayısal Yöntemler çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.