Sayısal Modelleme Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve sayısal modelleme alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut sayısal modelleme tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Sayısal Modelleme Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman sayısal modelleme çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm sayısal modelleme çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Sayısal Modelleme çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm sayısal modelleme tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Sayısal Modelleme Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel sayısal modelleme tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Sayısal Modelleme Tercüme Ücretleri

Sayısal Modelleme tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Sayısal Modelleme Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Sayısal Modelleme Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Sayısal Modelleme Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Sayısal Modelleme Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Sayısal Modelleme Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Sayısal Modelleme Tercümesi Kalitesi

Sayısal Modelleme belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman sayısal modelleme tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Sayısal Modelleme Çeviri Hızı

Sayısal Modelleme tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Sayısal Modelleme Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Sayısal Modelleme Doktora Tezi Tercüme
 • Sayısal Modelleme Profesörlük Tezi Tercüme
 • Sayısal Modelleme Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Sayısal Modelleme çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak sayısal modelleme çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Sayısal Modelleme tercümesi
 • Arapça Sayısal Modelleme tercümesi
 • Almanca Sayısal Modelleme tercümesi
 • Fransızca Sayısal Modelleme tercümesi
 • Çince Sayısal Modelleme tercümesi
 • Rusça Sayısal Modelleme tercümesi
 • İtalyanca Sayısal Modelleme tercümesi
 • İspanyolca Sayısal Modelleme tercümesi
 • Japonca Sayısal Modelleme tercümesi

Sayısal Modelleme Çevirisi ve Gizlilik

Sayısal Modelleme çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.