Archives

Reklam Yazarlığı Tercümesi

Reklam Yazarlığı Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve reklam yazarlığı alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut reklam yazarlığı tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Reklam Yazarlığı Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman reklam yazarlığı çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm reklam yazarlığı çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Reklam Yazarlığı çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm reklam yazarlığı tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Reklam Yazarlığı Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel reklam yazarlığı tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Reklam Yazarlığı Tercüme Ücretleri

Reklam Yazarlığı tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Reklam Yazarlığı Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Reklam Yazarlığı Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Reklam Yazarlığı Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Reklam Yazarlığı Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Reklam Yazarlığı Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Reklam Yazarlığı Tercümesi Kalitesi

Reklam Yazarlığı belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman reklam yazarlığı tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Reklam Yazarlığı Çeviri Hızı

Reklam Yazarlığı tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Reklam Yazarlığı Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Reklam Yazarlığı Doktora Tezi Tercüme
 • Reklam Yazarlığı Profesörlük Tezi Tercüme
 • Reklam Yazarlığı Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Reklam Yazarlığı çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak reklam yazarlığı çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Reklam Yazarlığı tercümesi
 • Arapça Reklam Yazarlığı tercümesi
 • Almanca Reklam Yazarlığı tercümesi
 • Fransızca Reklam Yazarlığı tercümesi
 • Çince Reklam Yazarlığı tercümesi
 • Rusça Reklam Yazarlığı tercümesi
 • İtalyanca Reklam Yazarlığı tercümesi
 • İspanyolca Reklam Yazarlığı tercümesi
 • Japonca Reklam Yazarlığı tercümesi

Reklam Yazarlığı Çevirisi ve Gizlilik

Reklam Yazarlığı çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.