Archives

Refah İktisadı Tercümesi

Refah İktisadı Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve refah iktisadı alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut refah iktisadı tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Refah İktisadı Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman refah iktisadı çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm refah iktisadı çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Refah İktisadı çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm refah iktisadı tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Refah İktisadı Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel refah iktisadı tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Refah İktisadı Tercüme Ücretleri

Refah İktisadı tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Refah İktisadı Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Refah İktisadı Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Refah İktisadı Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Refah İktisadı Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Refah İktisadı Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Refah İktisadı Tercümesi Kalitesi

Refah İktisadı belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman refah iktisadı tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Refah İktisadı Çeviri Hızı

Refah İktisadı tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Refah İktisadı Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Refah İktisadı Doktora Tezi Tercüme
 • Refah İktisadı Profesörlük Tezi Tercüme
 • Refah İktisadı Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Refah İktisadı çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak refah iktisadı çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Refah İktisadı tercümesi
 • Arapça Refah İktisadı tercümesi
 • Almanca Refah İktisadı tercümesi
 • Fransızca Refah İktisadı tercümesi
 • Çince Refah İktisadı tercümesi
 • Rusça Refah İktisadı tercümesi
 • İtalyanca Refah İktisadı tercümesi
 • İspanyolca Refah İktisadı tercümesi
 • Japonca Refah İktisadı tercümesi

Refah İktisadı Çevirisi ve Gizlilik

Refah İktisadı çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.