Proje ve Yapım Yönetimi Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve proje ve yapım yönetimi alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut proje ve yapım yönetimi tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Proje ve Yapım Yönetimi Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman proje ve yapım yönetimi çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm proje ve yapım yönetimi çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Proje ve Yapım Yönetimi çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm proje ve yapım yönetimi tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Proje ve Yapım Yönetimi Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel proje ve yapım yönetimi tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Proje ve Yapım Yönetimi Tercüme Ücretleri

Proje ve Yapım Yönetimi tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Proje ve Yapım Yönetimi Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Proje ve Yapım Yönetimi Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Proje ve Yapım Yönetimi Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Proje ve Yapım Yönetimi Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Proje ve Yapım Yönetimi Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Proje ve Yapım Yönetimi Tercümesi Kalitesi

Proje ve Yapım Yönetimi belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman proje ve yapım yönetimi tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Proje ve Yapım Yönetimi Çeviri Hızı

Proje ve Yapım Yönetimi tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Proje ve Yapım Yönetimi Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Proje ve Yapım Yönetimi Doktora Tezi Tercüme
 • Proje ve Yapım Yönetimi Profesörlük Tezi Tercüme
 • Proje ve Yapım Yönetimi Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Proje ve Yapım Yönetimi çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak proje ve yapım yönetimi çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Proje ve Yapım Yönetimi tercümesi
 • Arapça Proje ve Yapım Yönetimi tercümesi
 • Almanca Proje ve Yapım Yönetimi tercümesi
 • Fransızca Proje ve Yapım Yönetimi tercümesi
 • Çince Proje ve Yapım Yönetimi tercümesi
 • Rusça Proje ve Yapım Yönetimi tercümesi
 • İtalyanca Proje ve Yapım Yönetimi tercümesi
 • İspanyolca Proje ve Yapım Yönetimi tercümesi
 • Japonca Proje ve Yapım Yönetimi tercümesi

Proje ve Yapım Yönetimi Çevirisi ve Gizlilik

Proje ve Yapım Yönetimi çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.