Archives

Pazarlama İletişimi Tercümesi

Pazarlama İletişimi Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve pazarlama iletişimi alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut pazarlama iletişimi tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Pazarlama İletişimi Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman pazarlama iletişimi çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm pazarlama iletişimi çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Pazarlama İletişimi çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm pazarlama iletişimi tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Pazarlama İletişimi Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel pazarlama iletişimi tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Pazarlama İletişimi Tercüme Ücretleri

Pazarlama İletişimi tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Pazarlama İletişimi Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Pazarlama İletişimi Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Pazarlama İletişimi Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Pazarlama İletişimi Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Pazarlama İletişimi Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Pazarlama İletişimi Tercümesi Kalitesi

Pazarlama İletişimi belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman pazarlama iletişimi tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Pazarlama İletişimi Çeviri Hızı

Pazarlama İletişimi tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Pazarlama İletişimi Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Pazarlama İletişimi Doktora Tezi Tercüme
 • Pazarlama İletişimi Profesörlük Tezi Tercüme
 • Pazarlama İletişimi Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Pazarlama İletişimi çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak pazarlama iletişimi çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Pazarlama İletişimi tercümesi
 • Arapça Pazarlama İletişimi tercümesi
 • Almanca Pazarlama İletişimi tercümesi
 • Fransızca Pazarlama İletişimi tercümesi
 • Çince Pazarlama İletişimi tercümesi
 • Rusça Pazarlama İletişimi tercümesi
 • İtalyanca Pazarlama İletişimi tercümesi
 • İspanyolca Pazarlama İletişimi tercümesi
 • Japonca Pazarlama İletişimi tercümesi

Pazarlama İletişimi Çevirisi ve Gizlilik

Pazarlama İletişimi çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.