Archives

Pazarlama Araştırmaları Tercümesi

Pazarlama Araştırmaları Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve pazarlama araştırmaları alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut pazarlama araştırmaları tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Pazarlama Araştırmaları Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman pazarlama araştırmaları çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm pazarlama araştırmaları çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Pazarlama Araştırmaları çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm pazarlama araştırmaları tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Pazarlama Araştırmaları Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel pazarlama araştırmaları tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Pazarlama Araştırmaları Tercüme Ücretleri

Pazarlama Araştırmaları tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Pazarlama Araştırmaları Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Pazarlama Araştırmaları Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Pazarlama Araştırmaları Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Pazarlama Araştırmaları Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Pazarlama Araştırmaları Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Pazarlama Araştırmaları Tercümesi Kalitesi

Pazarlama Araştırmaları belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman pazarlama araştırmaları tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Pazarlama Araştırmaları Çeviri Hızı

Pazarlama Araştırmaları tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Pazarlama Araştırmaları Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Pazarlama Araştırmaları Doktora Tezi Tercüme
 • Pazarlama Araştırmaları Profesörlük Tezi Tercüme
 • Pazarlama Araştırmaları Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Pazarlama Araştırmaları çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak pazarlama araştırmaları çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Pazarlama Araştırmaları tercümesi
 • Arapça Pazarlama Araştırmaları tercümesi
 • Almanca Pazarlama Araştırmaları tercümesi
 • Fransızca Pazarlama Araştırmaları tercümesi
 • Çince Pazarlama Araştırmaları tercümesi
 • Rusça Pazarlama Araştırmaları tercümesi
 • İtalyanca Pazarlama Araştırmaları tercümesi
 • İspanyolca Pazarlama Araştırmaları tercümesi
 • Japonca Pazarlama Araştırmaları tercümesi

Pazarlama Araştırmaları Çevirisi ve Gizlilik

Pazarlama Araştırmaları çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.