Archives

Örgüt Kültürü Tercümesi

Örgüt Kültürü Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve örgüt kültürü alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut örgüt kültürü tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Örgüt Kültürü Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman örgüt kültürü çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm örgüt kültürü çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Örgüt Kültürü çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm örgüt kültürü tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Örgüt Kültürü Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel örgüt kültürü tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Örgüt Kültürü Tercüme Ücretleri

Örgüt Kültürü tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Örgüt Kültürü Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Örgüt Kültürü Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Örgüt Kültürü Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Örgüt Kültürü Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Örgüt Kültürü Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Örgüt Kültürü Tercümesi Kalitesi

Örgüt Kültürü belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman örgüt kültürü tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Örgüt Kültürü Çeviri Hızı

Örgüt Kültürü tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Örgüt Kültürü Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Örgüt Kültürü Doktora Tezi Tercüme
 • Örgüt Kültürü Profesörlük Tezi Tercüme
 • Örgüt Kültürü Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Örgüt Kültürü çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak örgüt kültürü çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Örgüt Kültürü tercümesi
 • Arapça Örgüt Kültürü tercümesi
 • Almanca Örgüt Kültürü tercümesi
 • Fransızca Örgüt Kültürü tercümesi
 • Çince Örgüt Kültürü tercümesi
 • Rusça Örgüt Kültürü tercümesi
 • İtalyanca Örgüt Kültürü tercümesi
 • İspanyolca Örgüt Kültürü tercümesi
 • Japonca Örgüt Kültürü tercümesi

Örgüt Kültürü Çevirisi ve Gizlilik

Örgüt Kültürü çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.