Archives

Optik, Fotonik, Fiber Optik Tercümesi

Optik, Fotonik, Fiber Optik Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve optik, fotonik, fiber optik alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut optik, fotonik, fiber optik tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Optik, Fotonik, Fiber Optik Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman optik, fotonik, fiber optik çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm optik, fotonik, fiber optik çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Optik, Fotonik, Fiber Optik çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm optik, fotonik, fiber optik tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Optik, Fotonik, Fiber Optik Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel optik, fotonik, fiber optik tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Optik, Fotonik, Fiber Optik Tercüme Ücretleri

Optik, Fotonik, Fiber Optik tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Optik, Fotonik, Fiber Optik Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Optik, Fotonik, Fiber Optik Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Optik, Fotonik, Fiber Optik Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Optik, Fotonik, Fiber Optik Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Optik, Fotonik, Fiber Optik Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Optik, Fotonik, Fiber Optik Tercümesi Kalitesi

Optik, Fotonik, Fiber Optik belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman optik, fotonik, fiber optik tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Optik, Fotonik, Fiber Optik Çeviri Hızı

Optik, Fotonik, Fiber Optik tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Optik, Fotonik, Fiber Optik Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Optik, Fotonik, Fiber Optik Doktora Tezi Tercüme
 • Optik, Fotonik, Fiber Optik Profesörlük Tezi Tercüme
 • Optik, Fotonik, Fiber Optik Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Optik, Fotonik, Fiber Optik çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak optik, fotonik, fiber optik çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Optik, Fotonik, Fiber Optik tercümesi
 • Arapça Optik, Fotonik, Fiber Optik tercümesi
 • Almanca Optik, Fotonik, Fiber Optik tercümesi
 • Fransızca Optik, Fotonik, Fiber Optik tercümesi
 • Çince Optik, Fotonik, Fiber Optik tercümesi
 • Rusça Optik, Fotonik, Fiber Optik tercümesi
 • İtalyanca Optik, Fotonik, Fiber Optik tercümesi
 • İspanyolca Optik, Fotonik, Fiber Optik tercümesi
 • Japonca Optik, Fotonik, Fiber Optik tercümesi

Optik, Fotonik, Fiber Optik Çevirisi ve Gizlilik

Optik, Fotonik, Fiber Optik çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.