Archives

Ölçme ve Değerlendirme Tercümesi

Ölçme ve Değerlendirme Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve ölçme ve değerlendirme alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut ölçme ve değerlendirme tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Ölçme ve Değerlendirme Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman ölçme ve değerlendirme çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm ölçme ve değerlendirme çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Ölçme ve Değerlendirme çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm ölçme ve değerlendirme tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Ölçme ve Değerlendirme Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel ölçme ve değerlendirme tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Ölçme ve Değerlendirme Tercüme Ücretleri

Ölçme ve Değerlendirme tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Ölçme ve Değerlendirme Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Ölçme ve Değerlendirme Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Ölçme ve Değerlendirme Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Ölçme ve Değerlendirme Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Ölçme ve Değerlendirme Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Ölçme ve Değerlendirme Tercümesi Kalitesi

Ölçme ve Değerlendirme belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman ölçme ve değerlendirme tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Ölçme ve Değerlendirme Çeviri Hızı

Ölçme ve Değerlendirme tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Ölçme ve Değerlendirme Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Ölçme ve Değerlendirme Doktora Tezi Tercüme
 • Ölçme ve Değerlendirme Profesörlük Tezi Tercüme
 • Ölçme ve Değerlendirme Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Ölçme ve Değerlendirme çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak ölçme ve değerlendirme çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Ölçme ve Değerlendirme tercümesi
 • Arapça Ölçme ve Değerlendirme tercümesi
 • Almanca Ölçme ve Değerlendirme tercümesi
 • Fransızca Ölçme ve Değerlendirme tercümesi
 • Çince Ölçme ve Değerlendirme tercümesi
 • Rusça Ölçme ve Değerlendirme tercümesi
 • İtalyanca Ölçme ve Değerlendirme tercümesi
 • İspanyolca Ölçme ve Değerlendirme tercümesi
 • Japonca Ölçme ve Değerlendirme tercümesi

Ölçme ve Değerlendirme Çevirisi ve Gizlilik

Ölçme ve Değerlendirme çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.