Öğretim Tasarımı Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve öğretim tasarımı alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut öğretim tasarımı tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Öğretim Tasarımı Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman öğretim tasarımı çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm öğretim tasarımı çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Öğretim Tasarımı çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm öğretim tasarımı tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Öğretim Tasarımı Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel öğretim tasarımı tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Öğretim Tasarımı Tercüme Ücretleri

Öğretim Tasarımı tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Öğretim Tasarımı Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Öğretim Tasarımı Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Öğretim Tasarımı Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Öğretim Tasarımı Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Öğretim Tasarımı Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Öğretim Tasarımı Tercümesi Kalitesi

Öğretim Tasarımı belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman öğretim tasarımı tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Öğretim Tasarımı Çeviri Hızı

Öğretim Tasarımı tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Öğretim Tasarımı Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Öğretim Tasarımı Doktora Tezi Tercüme
 • Öğretim Tasarımı Profesörlük Tezi Tercüme
 • Öğretim Tasarımı Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Öğretim Tasarımı çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak öğretim tasarımı çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Öğretim Tasarımı tercümesi
 • Arapça Öğretim Tasarımı tercümesi
 • Almanca Öğretim Tasarımı tercümesi
 • Fransızca Öğretim Tasarımı tercümesi
 • Çince Öğretim Tasarımı tercümesi
 • Rusça Öğretim Tasarımı tercümesi
 • İtalyanca Öğretim Tasarımı tercümesi
 • İspanyolca Öğretim Tasarımı tercümesi
 • Japonca Öğretim Tasarımı tercümesi

Öğretim Tasarımı Çevirisi ve Gizlilik

Öğretim Tasarımı çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.