Archives

Müşteri İlişkileri Yönetimi Tercümesi

Müşteri İlişkileri Yönetimi Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve müşteri ilişkileri yönetimi alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut müşteri ilişkileri yönetimi tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Müşteri İlişkileri Yönetimi Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman müşteri ilişkileri yönetimi çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm müşteri ilişkileri yönetimi çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Müşteri İlişkileri Yönetimi çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm müşteri ilişkileri yönetimi tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Müşteri İlişkileri Yönetimi Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel müşteri ilişkileri yönetimi tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Müşteri İlişkileri Yönetimi Tercüme Ücretleri

Müşteri İlişkileri Yönetimi tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Müşteri İlişkileri Yönetimi Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Müşteri İlişkileri Yönetimi Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Müşteri İlişkileri Yönetimi Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Müşteri İlişkileri Yönetimi Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Müşteri İlişkileri Yönetimi Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Müşteri İlişkileri Yönetimi Tercümesi Kalitesi

Müşteri İlişkileri Yönetimi belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman müşteri ilişkileri yönetimi tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Müşteri İlişkileri Yönetimi Çeviri Hızı

Müşteri İlişkileri Yönetimi tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Müşteri İlişkileri Yönetimi Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Müşteri İlişkileri Yönetimi Doktora Tezi Tercüme
 • Müşteri İlişkileri Yönetimi Profesörlük Tezi Tercüme
 • Müşteri İlişkileri Yönetimi Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Müşteri İlişkileri Yönetimi çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak müşteri ilişkileri yönetimi çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Müşteri İlişkileri Yönetimi tercümesi
 • Arapça Müşteri İlişkileri Yönetimi tercümesi
 • Almanca Müşteri İlişkileri Yönetimi tercümesi
 • Fransızca Müşteri İlişkileri Yönetimi tercümesi
 • Çince Müşteri İlişkileri Yönetimi tercümesi
 • Rusça Müşteri İlişkileri Yönetimi tercümesi
 • İtalyanca Müşteri İlişkileri Yönetimi tercümesi
 • İspanyolca Müşteri İlişkileri Yönetimi tercümesi
 • Japonca Müşteri İlişkileri Yönetimi tercümesi

Müşteri İlişkileri Yönetimi Çevirisi ve Gizlilik

Müşteri İlişkileri Yönetimi çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.