Mühendislik Tasarımı Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve mühendislik tasarımı alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut mühendislik tasarımı tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Mühendislik Tasarımı Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman mühendislik tasarımı çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm mühendislik tasarımı çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Mühendislik Tasarımı çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm mühendislik tasarımı tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Mühendislik Tasarımı Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel mühendislik tasarımı tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Mühendislik Tasarımı Tercüme Ücretleri

Mühendislik Tasarımı tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Mühendislik Tasarımı Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Mühendislik Tasarımı Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Mühendislik Tasarımı Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Mühendislik Tasarımı Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Mühendislik Tasarımı Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Mühendislik Tasarımı Tercümesi Kalitesi

Mühendislik Tasarımı belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman mühendislik tasarımı tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Mühendislik Tasarımı Çeviri Hızı

Mühendislik Tasarımı tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Mühendislik Tasarımı Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Mühendislik Tasarımı Doktora Tezi Tercüme
 • Mühendislik Tasarımı Profesörlük Tezi Tercüme
 • Mühendislik Tasarımı Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Mühendislik Tasarımı çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak mühendislik tasarımı çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Mühendislik Tasarımı tercümesi
 • Arapça Mühendislik Tasarımı tercümesi
 • Almanca Mühendislik Tasarımı tercümesi
 • Fransızca Mühendislik Tasarımı tercümesi
 • Çince Mühendislik Tasarımı tercümesi
 • Rusça Mühendislik Tasarımı tercümesi
 • İtalyanca Mühendislik Tasarımı tercümesi
 • İspanyolca Mühendislik Tasarımı tercümesi
 • Japonca Mühendislik Tasarımı tercümesi

Mühendislik Tasarımı Çevirisi ve Gizlilik

Mühendislik Tasarımı çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.