Archives

Moleküler Biyoloji Tercümesi

Moleküler Biyoloji Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve moleküler biyoloji alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut moleküler biyoloji tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Moleküler Biyoloji Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman moleküler biyoloji çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm moleküler biyoloji çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Moleküler Biyoloji çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm moleküler biyoloji tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Moleküler Biyoloji Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel moleküler biyoloji tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Moleküler Biyoloji Tercüme Ücretleri

Moleküler Biyoloji tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Moleküler Biyoloji Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Moleküler Biyoloji Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Moleküler Biyoloji Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Moleküler Biyoloji Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Moleküler Biyoloji Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Moleküler Biyoloji Tercümesi Kalitesi

Moleküler Biyoloji belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman moleküler biyoloji tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Moleküler Biyoloji Çeviri Hızı

Moleküler Biyoloji tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Moleküler Biyoloji Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Moleküler Biyoloji Doktora Tezi Tercüme
 • Moleküler Biyoloji Profesörlük Tezi Tercüme
 • Moleküler Biyoloji Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Moleküler Biyoloji çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak moleküler biyoloji çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Moleküler Biyoloji tercümesi
 • Arapça Moleküler Biyoloji tercümesi
 • Almanca Moleküler Biyoloji tercümesi
 • Fransızca Moleküler Biyoloji tercümesi
 • Çince Moleküler Biyoloji tercümesi
 • Rusça Moleküler Biyoloji tercümesi
 • İtalyanca Moleküler Biyoloji tercümesi
 • İspanyolca Moleküler Biyoloji tercümesi
 • Japonca Moleküler Biyoloji tercümesi

Moleküler Biyoloji Çevirisi ve Gizlilik

Moleküler Biyoloji çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.