Archives

Mineraloji‐Petrografi Tercümesi

Mineraloji‐Petrografi Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve mineraloji‐petrografi alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut mineraloji‐petrografi tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Mineraloji‐Petrografi Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman mineraloji‐petrografi çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm mineraloji‐petrografi çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Mineraloji‐Petrografi çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm mineraloji‐petrografi tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Mineraloji‐Petrografi Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel mineraloji‐petrografi tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Mineraloji‐Petrografi Tercüme Ücretleri

Mineraloji‐Petrografi tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Mineraloji‐Petrografi Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Mineraloji‐Petrografi Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Mineraloji‐Petrografi Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Mineraloji‐Petrografi Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Mineraloji‐Petrografi Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Mineraloji‐Petrografi Tercümesi Kalitesi

Mineraloji‐Petrografi belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman mineraloji‐petrografi tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Mineraloji‐Petrografi Çeviri Hızı

Mineraloji‐Petrografi tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Mineraloji‐Petrografi Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Mineraloji‐Petrografi Doktora Tezi Tercüme
 • Mineraloji‐Petrografi Profesörlük Tezi Tercüme
 • Mineraloji‐Petrografi Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Mineraloji‐Petrografi çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak mineraloji‐petrografi çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Mineraloji‐Petrografi tercümesi
 • Arapça Mineraloji‐Petrografi tercümesi
 • Almanca Mineraloji‐Petrografi tercümesi
 • Fransızca Mineraloji‐Petrografi tercümesi
 • Çince Mineraloji‐Petrografi tercümesi
 • Rusça Mineraloji‐Petrografi tercümesi
 • İtalyanca Mineraloji‐Petrografi tercümesi
 • İspanyolca Mineraloji‐Petrografi tercümesi
 • Japonca Mineraloji‐Petrografi tercümesi

Mineraloji‐Petrografi Çevirisi ve Gizlilik

Mineraloji‐Petrografi çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.