Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve mimarlıkta malzeme ve teknoloji alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut mimarlıkta malzeme ve teknoloji tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman mimarlıkta malzeme ve teknoloji çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm mimarlıkta malzeme ve teknoloji çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm mimarlıkta malzeme ve teknoloji tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel mimarlıkta malzeme ve teknoloji tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji Tercüme Ücretleri

Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji Tercümesi Kalitesi

Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman mimarlıkta malzeme ve teknoloji tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji Çeviri Hızı

Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji Doktora Tezi Tercüme
 • Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji Profesörlük Tezi Tercüme
 • Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak mimarlıkta malzeme ve teknoloji çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji tercümesi
 • Arapça Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji tercümesi
 • Almanca Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji tercümesi
 • Fransızca Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji tercümesi
 • Çince Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji tercümesi
 • Rusça Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji tercümesi
 • İtalyanca Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji tercümesi
 • İspanyolca Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji tercümesi
 • Japonca Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji tercümesi

Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji Çevirisi ve Gizlilik

Mimarlıkta Malzeme ve Teknoloji çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.