Archives

Milletlerarası Özel Hukuk Tercümesi

Milletlerarası Özel Hukuk Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve milletlerarası özel hukuk alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut milletlerarası özel hukuk tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Milletlerarası Özel Hukuk Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman milletlerarası özel hukuk çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm milletlerarası özel hukuk çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Milletlerarası Özel Hukuk çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm milletlerarası özel hukuk tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Milletlerarası Özel Hukuk Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel milletlerarası özel hukuk tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Milletlerarası Özel Hukuk Tercüme Ücretleri

Milletlerarası Özel Hukuk tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Milletlerarası Özel Hukuk Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Milletlerarası Özel Hukuk Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Milletlerarası Özel Hukuk Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Milletlerarası Özel Hukuk Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Milletlerarası Özel Hukuk Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Milletlerarası Özel Hukuk Tercümesi Kalitesi

Milletlerarası Özel Hukuk belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman milletlerarası özel hukuk tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Milletlerarası Özel Hukuk Çeviri Hızı

Milletlerarası Özel Hukuk tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Milletlerarası Özel Hukuk Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Milletlerarası Özel Hukuk Doktora Tezi Tercüme
 • Milletlerarası Özel Hukuk Profesörlük Tezi Tercüme
 • Milletlerarası Özel Hukuk Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Milletlerarası Özel Hukuk çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak milletlerarası özel hukuk çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Milletlerarası Özel Hukuk tercümesi
 • Arapça Milletlerarası Özel Hukuk tercümesi
 • Almanca Milletlerarası Özel Hukuk tercümesi
 • Fransızca Milletlerarası Özel Hukuk tercümesi
 • Çince Milletlerarası Özel Hukuk tercümesi
 • Rusça Milletlerarası Özel Hukuk tercümesi
 • İtalyanca Milletlerarası Özel Hukuk tercümesi
 • İspanyolca Milletlerarası Özel Hukuk tercümesi
 • Japonca Milletlerarası Özel Hukuk tercümesi

Milletlerarası Özel Hukuk Çevirisi ve Gizlilik

Milletlerarası Özel Hukuk çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.