Archives

Medya Okuryazarlığı Tercümesi

Medya Okuryazarlığı Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve medya okuryazarlığı alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut medya okuryazarlığı tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Medya Okuryazarlığı Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman medya okuryazarlığı çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm medya okuryazarlığı çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Medya Okuryazarlığı çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm medya okuryazarlığı tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Medya Okuryazarlığı Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel medya okuryazarlığı tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Medya Okuryazarlığı Tercüme Ücretleri

Medya Okuryazarlığı tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Medya Okuryazarlığı Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Medya Okuryazarlığı Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Medya Okuryazarlığı Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Medya Okuryazarlığı Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Medya Okuryazarlığı Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Medya Okuryazarlığı Tercümesi Kalitesi

Medya Okuryazarlığı belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman medya okuryazarlığı tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Medya Okuryazarlığı Çeviri Hızı

Medya Okuryazarlığı tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Medya Okuryazarlığı Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Medya Okuryazarlığı Doktora Tezi Tercüme
 • Medya Okuryazarlığı Profesörlük Tezi Tercüme
 • Medya Okuryazarlığı Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Medya Okuryazarlığı çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak medya okuryazarlığı çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Medya Okuryazarlığı tercümesi
 • Arapça Medya Okuryazarlığı tercümesi
 • Almanca Medya Okuryazarlığı tercümesi
 • Fransızca Medya Okuryazarlığı tercümesi
 • Çince Medya Okuryazarlığı tercümesi
 • Rusça Medya Okuryazarlığı tercümesi
 • İtalyanca Medya Okuryazarlığı tercümesi
 • İspanyolca Medya Okuryazarlığı tercümesi
 • Japonca Medya Okuryazarlığı tercümesi

Medya Okuryazarlığı Çevirisi ve Gizlilik

Medya Okuryazarlığı çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.